3 פלוס שלושה אוהלים

שוחח עכשיו
פרטי המוצר

תיאור מוצר
Coleman קו החוף 3 ועוד שלושה אנשים אוהל יש חסון, יציב בנוי התנדנדות קל. אוהל מנהרה זה מספק מספיק מקום עבור שלושה אנשים עם מספיק שטח אחסון ואחסון כדי להתמודד עם כל הערכה שלך, אפילו על שהייה ממושכת.
הישארו מוגנים מפני האלמנטים החיצוניים עם הגבעה המתגברת המשלבת את תחושת הנוחות שאתם מקבלים עם גדר תפירה עם אוורור ויכולות ניקיון קלות של שטח שטוח מסורתי. זרימת אוויר אופטימלית היא מוקד מרכזי בעיצוב זה עם אריח אוורור נוסף כדי להבטיח אוויר מסתובב ברחבי האוהל. אוהל זה מגיע עם שטח שינה של 4.2 ㎡, שטח אחסון על 3.78 ㎡, משטח התנדנדות של 26 ㎡ ו 140 ס"מ ראש.
חדר השינה כולל גם פוליאתילן חזק ועמיד. נשימה פוליאסטר ולא רואה-אום רשת פנימית קל משקל עמידים באגים. מקטעי המוט הם קצרים מספיק כדי שיארזו אותם בקלות לתוך תרמיל גב. משטח הסירה מאפשר לאוויר קריר להיכנס לבסיס האוהל ולאחר מכן האוויר החם נדחף החוצה דרך לוחות האוורור.
תכונות שתי דלתות, כך שאתה לא צריך מחדש המגרש אם כיוון הרוח משתנה. אופטימלי במקום הבחור שורות לאורך הקטבים סביב האוהל להבטיח יציבות ברוחות גבוהות. Y- הבחור שורות לספק תמיכה אבל פחות מאמץ על מוטות האוהל. מעלה אחת התנדנדות מאפשר התנדנדות מהירה וקלה, חדר השינה הפנימי הוא מראש המצורפת וזה יכול להיות שמאל כאשר האריזה את האוהל.
צבע מקודד מוטות ושרוולים מוט בחדר השינה הפנימי ווים למזער שגיאות התנדנדות. חלונות PVC להגדיל את הנראות ולאפשר אור לתוך האוהל, אבל לספק פרטיות בעת הצורך. כבל החשמל הוא פתח נוח, כך שתוכל להפעיל כבל חשמל לתוך האוהל, יש גם כיסים פנימיים רבים.

קירה