שיטת מתפתל של מנורת עץ חג המולד

יותר ויותר אנשים עם רוח המשיח הרוח, באופן בלתי נמנע כדי לקשט את עץ חג המולד בתשלום. מנורת עץ חג המולד הוא העיטור הבסיסי ביותר, חלקם מתאים, מתפתל מתלהב חג המולד עץ מנורת חג המולד יכול להפוך את הפסטיבל יותר מרגש ומבריק יותר. אבל כמה הוא מנורת עץ חג המולד, איך לבחור איך לעטוף את זה? כאן אנו להמחיש כמה יסודות של אורות עץ חג המולד בצורה גרפית.

1, הראשון הוא לבחור את המקום הנכון לקשט את עץ חג המולד.

אתה יכול לדחוף את הדלת דרך הפתח כדי לראות איפה העין הראשונה נופלת לעתים קרובות בבית, שבו האור נאסף, והפעם אנחנו יכולים למקם את עץ חג המולד שם, אבל, עץ חג המולד עם אור כמו קצה של האח או קיר החלון, הוא המקום הנכון.

2, לבחור את אורות עץ חג המולד הנכון.

עיטור הפסטיבל אמור לשקף את העדפתך האישית. אם אתה מעדיף סגנון מסורתי יותר, לבחור נורת ליבון עם מגוון רחב של צבעים, עץ חג המולד עם אור ואם אתה רוצה לחסוך באנרגיה להציל את כדור הארץ, לבחור מנורת LED חג המולד אנרגיה יעילה.

3, כמה אורות אתה צריך?

TIP מומחה: עץ חג המולד בגובה של שבעה מטרים, לפחות 500 אורות קטנים, כל רגל אחת מעל 100. אם אתה אוהב מראה בהיר, אתה יכול להשתמש 150 של נורות לכל רגל. כמובן, גם כדי לחשב את רוחב של עץ חג המולד, גדול יותר את היקף עץ חג המולד, עץ חג המולד עם האור יותר נורה הצרכים.

4, לקבל את הכלים מוכנים.

מדי שנה בארצות הברית, מספר האנשים שנפצעו בעיטור של עץ חג המולד הוא מעל 15,000, אז לזכור להכין את הכלים הנכונים לפני לקשט את עץ חג המולד. לדוגמה, להשתמש סולם של חשמלאי במקום שרפרף כדי לרומם אותו, עץ חג המולד עם אור להשתמש חוט רגיל כוח הרחבה; את הנורה על כל עץ חג המולד לא יכול להיות יותר מדי, על 500 הוא מחרוזת, אם יותר צריך להיות מחולק למספר מחרוזות כדי לחבר את תקע.

5, עץ חג המולד מאירה את הגדוד

מנורת עץ חג המולד שהיתה עוטפת את עץ חג המולד נקבעה תחילה בקבוצה, שנשמעה מיותרת. למעשה, זה יכול להימנע בעיטור של אורות עץ חג המולד מסובכים יחד, בנוסף, עץ חג המולד עם אור גם קל לקחת את מנורת עץ חג המולד, יד אחת מתפתל, לא מבולגן, מסכנים את הסיכון של מעידה על עצמם.

6, שיטה פשוטה מתפתל

ראשית, עץ חג המולד כוח המנורה, כך בזמן מתפתל אתה יכול לראות ויזואלית את דפוס היווצרות, מהחלק העליון של העץ מעוטר כלפי מטה.

אם עץ חג המולד ממוקם בפינה, עץ חג המולד עם אור זה יכול להיות משכו מצד אחד של העץ לצד השני, לאורך החלק הקדמי של עץ חג המולד לתחתית.

אם עץ חג המולד הוא מול החלון, אתה יכול לסובב את העץ 360 מעלות ולראות את האורות קדימה ואחורה.

כמו קו אנכי אופנתי? גם מאוד פשוט, רק את הקו מתחת המרווח להיות גדול יותר, על מנת להתאים את הצורה של העץ.

כדי להפוך את האורות קצת 3D, אתה יכול לעטוף את אורות העץ בין הענפים.

במילה אחת, אתה נהנה החג שלך.

7, סידור התאורה של הטיפים המתקדמים

א ', זה יותר יפה לעטוף את הצבעים השונים של האורות עץ חג המולד יחד. עץ חג המולד הלבן האורות הם הראשי, עץ חג המולד עם אור ולאחר מכן להוסיף מונוכרום או רב צבעוני אורות חג המולד.

B, להשתמש אורות נטענת לתת, קולבים חוט מסמרים לעשות צורות שונות של אמנות עץ אורות חג המולד. חותכים את הוו מעל הקולב ולפתל אותו לתוך עץ, כוכב או צורה אחרת עם מהדק, ואז לסובב את מנורת עץ חג המולד, ולתלות אותו בקצה המדף או בקצה החלון.

C, לעטוף את האורות עץ חג המולד סביב בחוץ. עוטף את תא המטען תחילה, ואז מסובב אותו אל קצה הענף. אחרי רדת הלילה, עץ חג המולד עם האור אתה יכול לראות את כל העץ מואר כמו אפקט אגדה.

8, אחרי העונה לקבל

בדרך כלל לפני חג האהבה, כדי להסיר אלה אורות דקורטיביים של עץ חג המולד. לנקות את אורות עץ חג המולד מלמטה של העץ להתחיל, לאט מתפתל מנורת עץ חג המולד לתוך גדוד, סוף סוף יכול להיות כל רציונלית בממשלה בשנה הבאה להשתמש.