מקורו של עץ חג המולד

נאמר כי חקלאי קיבל ילד רעב בלילה חג המולד מושלג שבו שהוא אכל ארוחת ערב חג המולד כיד המלך, הילד היה ומחבריך ענף עץ אשוח, ומבורך אמר, ביום הזה, שהמתנה הוא מלא סניפים , עוזב את הכפר אשוח היפה הזה, לפרוע את אדיבותך.

אחרי הילד נשאר, האיכר מצא כי ענפי העץ הפך עץ קטן, הוא הבין כי קבלת הפנים היה במקור שליח האל. עץ חג המולד הסיפור הזה הוא המקור של עץ חג המולד. גרבי חג המולד מקרא

כבר מזמן שהיה אריסטוקרט בחביבות, אשתו נפטרה ממחלה, עוזבת אותו. ואת שלוש בנותיו. . האצולה ניסיתי הרבה המצאות, נכשל, אבל גם מרוקן את הכסף, אז הם היו צריכים לעבור בית חווה, בנותיו היו לבשל, תפירה וניקוי.

כמה שנים מאוחר יותר, הבנות הלכו לגיל של נישואין, עץ חג המולד האב להיות מדוכאים יותר, כי אין לו כסף לבנות שלהם לקניית נדוניה. לילה אחד, הבנות שטף את השמלות ותלה את הגרביונים מול האח. לאחר הקדושים ניקולס ידע המצב של אבא שלהם, הם באו לבית שלהם באותו הלילה. הוא ראה משפחת מהחלון ישן, והבחנתי גרביים הבנות. באופן מיידי, הוא הוציא שלושה שקי זהב מכיסו מן הארובה על גבס, פשוט להתאהב הבנות. הגרביים.

למחרת בבוקר, הבנות התעורר למצוא גרביונים שלהם מלא זהב, מספיק לקנות נדוניה. האריסטוקרטיה ולכן יכולים לראות את בתו נשואה, עץ חג המולד ואילך לחיות חיים מאושרים.

מאוחר יותר, הילדים ברחבי העולם ירשו את המסורת של תלויים גרבי חג המולד. במדינות מסוימות הילדים יש מנהגים דומים אחרים, כגון בצרפת, הילדים לשים את הנעליים ליד האח וכן הלאה.

אגדה קסומה על עץ חג המולד

חג המולד מגיע מהתנ ך הנוצרי, עץ חג המולד מבוססת על חג המולד רשומות מותאמים אישית, מהכביש העיר הלבנה קר על עץ דקל קטנים.

על פי המסמכים הרלוונטים, יום לפני לידתו של ישוע, הבתולה ולאחר מכן חברתה של סנט ג'וזף במהלך המסע, היה מאוד קשה. בשלב זה, עץ חג המולד הם ללכת לעיר הלבנה, כבר עייף מאוד. לכן, מרי החליט לשבת על שפת הכביש של עץ דקל, לנוח קצת, אז תמהר. עם זאת, בשלב זה, עץ חומים קטנים כמו חושב אדם מסוים, לאט מתחילים הסניפים, מריה, יוסף הקדוש לחסום את הקור, כך תוקפים הבתולה כדי להימנע הרוח הקרה. באותו לילה אחד, ישו נולד. בשלב זה, כוכב בהיר ישלח האור שלה לחלק העליון של העץ חום, קסם יפה. מאז, עץ חג המולד הוא פופולרי של חג המולד במקום. עד היום, מגוון רחב של עצי חג המולד בדצמבר, תן לנו חלום בהקיץ ללא הגבלה ואושר.