מוצא עץ חג המולד


עץ חג המולד המודרני שמקורו בגרמניה. ב -24 בדצמבר השנה ארגנו הגרמנים עץ אשוח בבית ותלו את הביסקוויטים למעלה, מסמלים את המקדש.

שימוש מודרני של כל מיני עוגיות במקום לחם קדוש, אבל גם לעתים קרובות הוסיף סמל של נרות ישו. בנוסף, הפנים יש גם מגדל חג המולד, הוא מבנה משולש עץ, עץ חג המולד יש רשת קטנה רבים להציב פסל ישו, המגדל מעוטר עלים ירוקים, נרות וכוכב.

במאה ה -16, מגדלי חג המולד ועץ עדן מוזגו לעצי חג המולד.

במאה ה -18, מנהג זה התחיל פופולרי בקרב המאמינים הנאמנים הגרמנים, עץ חג המולד פופולרי למאה ה -19, המדינה הפכה למסורת עמוקה.

בתחילת המאה התשע-עשרה התפשט עץ חג המולד לאנגליה. עץ חג המולד באמצע המאה ה -19, בעלה של המלכה ויקטוריה, הנסיך הגרמני אלברט כדי לקדם את הפופולריות.

כבר בתחילת המאה ה -17 עץ חג המולד על ידי המהגרים הגרמנים לצפון אמריקה, עד המאה ה -19 הוא פופולרי. באוסטריה, שוויץ, פולין והולנד פופולאריות.

באופן מסורתי, עצי חג המולד יוקמו עד ערב חג המולד ולאחר מכן הוסרו לאחר 12 לילות (ינואר 6). גם ההתקדמות וגם הדחייה נחשבות חסרות מזל. עם זאת, חג המולד עץ חג המולד המודרני העונה קניות עבור רוב החנויות בסוף אוקטובר להקים את חג המולד להגדיר.

עצים טבעיים או מלאכותיים יכולים לשמש עצי חג המולד. אשוח כסף, אשוח לבן, הר קר, אשוחית, אורן, אורן ומינים עץ אחרים הוא מינים הנפוץ ביותר עץ חג המולד.

כיום, רק את הביקוש בארה"ב לעצי חג המולד יש 3300-36 מיליון עצים, אירופה הוא גבוה כמו 5000-6000 מיליון עצים. בכל חג המולד, העלות של קניית עצים על כל מדינה הוא מיליארד יחידות (יורו / דולר)

בשוק חג המולד בדורטמונד, יש עץ חג מולד ענק, עץ חג המולד הוא 45 מטר גבוה, כמובן, עץ זה לא צמיחה טבעית, אלא על ידי שילוב של 1700 אשוחית.

בנוסף הכיכר האירופית בדרך כלל לארגן עץ חג המולד גדול, האמריקאים גם רוצה לארגן עץ חג המולד בקנה מידה גדול בהזדמנויות חשובות.

בשנת עצמית מסודרים אורות חג המולד, לא להכניס יותר מדי אורות מחרוזת, כדי לא לשרוף את הנורה על העומס. אורות חג המולד דקורטיבי, אתה צריך קודם לבדוק את מחרוזת האור הוא נורמלי. עץ חג המולד לאחר העיטור הוא סיים, מומלץ לך לנער בעדינות את הקישוטים כבר מעוצב היטב בעץ.

היום, עץ חג המולד הפך קישוט חיוני של חג המולד, וכל חג המולד מתקרב, קניונים רבים, למשפחה יש עץ חג המולד כמו קישוט. למרות גודלו של העץ שונה, הקישוטים על העץ הם גם שונים, לא יודע שמצאת לא - יש דבר אחד במשותף: לעץ יש כוכב על גבי.

אבל למה צריך להיות כוכב? מה המשמעות של כוכב זה?

למה יש כוכב על עץ חג המולד?

כאשר ישו נולד, היו כוכבים בהירים בשמים, ושלושת הכוהנים והרועים של המזרח הצליחו למצוא את ישוע. בראש כל עץ חייב להיות כוכב גדול, כמו המדריך השוקע במזרח שלוש ד"ר מצא את הכוכבים של ישוע. אבל גם במדינות מסוימות בחו"ל, המנהגים המסורתיים, רק המשפחה של אלוהים יכול לשים את הכוכב תקווה זו תלויה, אחרים לא יכולים מנע.

מה המשמעות של כוכב זה?

כוכב זה נקרא "כוכב בית לחם", ואת מקום הולדתו של ישו. כוכב בורדו, דמותו יוצאת הדופן של בית לחם, נרשם בברית המקראית החדשה מתיו פרק ב '. אגדה על אלפיים שנה, כאשר ישו נולד באורוות, כוכב בהיר הוביל את הדוקטורט המזרחי כדי למצוא את ישו נולד.

לכן עץ חג המולד תמיד יש כוכב - חג המולד המקורי הוא לחגוג את לידתו של ישו!