החשיבות של אורות עץ חג המולד

1, הראשון הוא לבחור את המיקום המתאים הבית ריהוט עץ חג המולד.

אתה יכול לדחוף את הדלת מהדלת לראות איפה המקום הראשון לעיתים קרובות נופל בבית, איפה המקום איסוף אור, הפעם נוכל לשים את עץ חג המולד שם, אבל, כמו הקצה של האח או חלון, בקצה החומה , זה גם המקום הנכון.

2, בחר את אורות עץ חג המולד המתאים.

הקישוט של הפסטיבל לשקף ההעדפות האישיות שלך. אם אתה אוהב את סגנון מסורתי יותר, לבחור להשתמש מהסוג הגדול צבעים שונים של נורות ליבון; עץ חג המולד עם אור אם ברצונך לחסוך באנרגיה כדי להציל את כדור הארץ, לבחור חיסכון באנרגיה LED המולד עץ בר קלים.

3, כמה אורות עץ חג המולד

טיפ מומחה: בגובה 7 מטר עץ חג המולד, לפחות להשתמש אורות קטנים 500; כל אחד גבוה יותר 1 רגל יגדל 100. אם אתה אוהב מראה מבריק יותר, באפשרותך להשתמש נורות 150 למטר גבוהה. כמובן, הרוחב של עץ חג המולד צריך גם להיכלל, חג המולד עץ עם אור גדול יותר השבוע את עץ חג המולד, הנורות עוד צורך.

4, כלים מוכנים

בכל שנה בארצות הברית, כי הקישוט של עץ חג המולד נפגע למספר החירום של יותר מ 15,000, לכן, קישוט של עץ חג המולד זכור להכין את הכלים המתאימים. כגון השימוש של סולם חשמלי ולא כבדרך אגב למצוא שרפרף כדי לרפד גבוהה; שימוש רגיל חוט מאריך כבל מתח; כל מחרוזת של עץ חג המולד האורות על הנורה לא ישמעו מדי, על 500 עבור מחרוזת, עץ חג המולד עם אור אם אתה צריך עוד נחלקים מחרוזות מרובים מחוברים את התקע.

5, חג המולד האורות מתכבים ביחד

יהיה עטוף בעץ חג המולד על האורות עץ חג המולד הראשון לכדור, זה נשמע דיי מיותר. למעשה, זה יכול להמנע קישוט של אורות עץ חג המולד בין סבוכים יחד, בנוסף, זה נוח לקחת השעון עץ אורות, יד מתפתל, לא הבלגן, עץ חג המולד עם אור עוברת את הסיכון להיתקל משלהם.

6, בדגימת מתפתל

תחילה להפוך את עץ חג המולד האורות, כך כשאתה יכול באופן אינטואיטיבי לראות היווצרות של התבנית, מהחלק העליון של העץ כדי לקשט.

אם חג המולד עץ בפינה, אתה יכול מהצד של העץ מעורב לצד השני, עץ חג המולד עם אור לאורך החזית של חג המולד עץ מעוטרת לתחתית.

אם עץ חג המולד ממוקם מול החלון, אתם יכולים ללכת מסביב לעץ 360 מעלות, לפני ואחרי שאתה רואה את האור.

כמו שיק קווים אנכיים היא גם פשוטה מאוד, אבל המרווח מתחת לקו להיות גדול, על מנת להתאים את הצורה של העץ.

רוצה להרוויח האור קצת תחושה תלת-ממד, עץ חג המולד עם אור, את יכולה לעטוף בין ענפי האורות של העץ עץ.

בקיצור, את החופשה שלכם מוצא חן בעיניך.

7, הסידור תאורה של שורת מתקדם

יהיו בצבעים שונים של אורות עץ חג המולד עטוף ביחד יותר יפה. לבן אורות עץ חג המולד, ולאחר מכן להוסיף אורות עץ חג המולד בשחור-לבן או צבע רב לעיל.

b, עם מנורה תן נטענת, תיל, כמה מסמרים כדי לייצר מגוון של צורות אמנות עץ חג המולד האורות. ראשית לחתוך את הקרס על קולב ולאחר מכן טוויסט זה לתוך העץ, כוכב או השני לעצב עם צבת ולאחר מכן העוטפת אורות עץ חג המולד, סוף סוף תלוי בקצה המדף או על הקצה של החלון.

c, עץ חג המולד האורות עטוף העץ בחוץ. ראשית העוטפת את תא המטען, עץ חג המולד עם אור ועטף ואז לקראת הסוף של הענפים. אחרי הלילה, אתה יכול לראות שהעץ כולו מואר, כמו אפקט אגדה.

8, לאחר כניסה העונה

בדרך כלל לפני יום ולנטיין, לעץ חג המולד כדי להסיר אלה נורות דקורטיבי. כדי לנקות את העץ כאשר העץ מהחלק התחתון של העץ החלה אט-אט להפוך את עץ חג המולד האורות כדור, עץ חג המולד עם אור סוף סוף יכול להיות דרך סבירה לאסוף בארון בשנה הבאה ולאחר מכן להשתמש בו.