התפתחות עצי האורןעל פי רישומי חג המולד, עץ האורן הראשון הוא עץ דקל קטן בצד הדרך של העיר הלבנה. בלילה הראשון ללידתו של ישוע, הבתולה מריה וסנט ג'וזף הלכו אל העיר הקרה, עייפה מאוד, הבתולה נפלה על העץ במשך זמן-מה, עץ הדקל הקטן הזה, כאילו העדיף מראה, פרש את ענפיו , אל הבתולה מרי לעמוד ברוח הקרה נושבת. באמצע הלילה ישוע המשיח נולד. באותו זמן, השמים הופיעו כוכבים בהירים במיוחד, הוציא אור נפלא, עץ חג המולד אורן היכה ישירות את ראש עץ הדקל קטן, הקיף הצוהר יפה. מאז, עץ חום קטן בחג המולד, הוא היווה מקום מפואר.

ימי הביניים, הדרמה הדתית העממית בגרמניה, במשחק של עדן, לאחר בריאת האלוהים, אדם חוה בגד באלוהים כאשר המחזה עם מכוסה עצי דקל, המייצג את "עץ החיים" או "לדעת טוב ורע" עץ ". מאוחר יותר, אות החיים של "עץ החיים" עברה לבית, עץ האורן חג המולד סמל של הגעתו של המושיע. עם התפתחותו של סמל זה, עד המאה החמש-עשרה, עצי אורן מעוטרים, הוא הפך למנהג.

עצי האורן הצביעו על מלכות השמים. הכוכבים מנוקדים על ראש העץ מייצגים את הכוכב המיוחד שמוביל את החכם לחיפוש של בית לחם אחר ישוע. אורן עץ חג המולד אור הכוכבים פירושו להביא את העולם לאורו של ישוע המשיח. המתנה מתחת לעץ מייצגת את מתנת האל דרך בנו היחיד של העולם: תקווה, אהבה, שמחה ושלום. אז כאשר אנשים חג המולד לקשט את עצי האורן.

אגדה על מקורו של עץ האורנים: נאמר כי איכר קיבל ילד רעב ורעב בליל חג מולד מושלג שבו אכל ארוחת ערב חגיגית לבבית, והילד קיבל פרידה על הקרקע ומבורך אמר: "יום השנה החדשה, מתנת הענפים, עץ אורן חג המולד עוזב את זה Sugimura יפה, להחזיר את חסדך." הילד נשאר, האיכר מצא כי ענפי עץ למעשה הפך לעץ קטן, הוא רק מבין הקבלה שלהם המקורי הוא שליח של אלוהים. סיפור זה הופך להיות המקור של עץ האורן. מאוחר יותר נתונים היסטוריים מסיקים, כ 200 שנה בשנה, החלו להשתמש סניפים כקישוטים, כדרך לחגוג את חג המולד.

עץ ירוק-עד עם עצי אשוח או עצי אורן המורכבים מנרות וקישוטים כחלק מחגיגת חג המולד. עץ האורן המודרני נולד בגרמניה. ב -24 בדצמבר כל שנה הקימו הגרמנים עץ אשוח (עץ גן עדן) בבית והניחו עליו את הביסקוויטים, עץ אורן מסמל את המקדש (סימן הכפרה הנוצרית). שימוש מודרני של כל מיני עוגיות במקום עוגיות קודש, אבל גם לעתים קרובות להוסיף סמל של נרות ישו. בנוסף, הפנים יש גם מגדל חג המולד, הוא מבנה משולש עץ, יש רשת קטנה רבים להציב פסל ישו, המגדל מעוטר ענפים ירוקי עד עלים, נרות וכוכב. במאה ה -16, מגדלי חג המולד ועץ עדן מוזגו לתוך עצי האורן של העץ.

עצי האורן על עיטור העץ, העולם נראה דומה. עצי האורן משמשים בעצים ירוקי עד, בעיקר ארבעה או חמישה מטרים עצי דקל קטנים, או עצי אורן קטנים, נטועים בתוך עציץ גדול בפנים, העץ מלא נרות צבעוניים או אורות קטנים, ואז לתלות כל מיני מגוון של קישוטים וסרטים, כמו גם צעצועי ילדים ומתנות משפחתיות. לאחר הקישוט הוא טוב, על פינת הסלון. אם הוא ממוקם בכנסייה, באולם, או במקומות ציבוריים, עצי האורן הם גבוהים יחסית, אבל העץ יכול להיות ממוקם גם תחת מתנה.