עץ חג המולד מסמלת חייםיש עץ חג המולד כדי להכין עץ חג המולד כדי להגדיל את השמחה של האווירה הפסטיבל. אחרים-שתילי עצים כגון ארז, סמל של חיים לנצח בדרך כלל עשויים עצי חג המולד. העץ הינו מעוטר עם מגוון רחב של נרות, פרחים בצבע, צעצועים, כוכבים, לתלות מגוון רחב של מתנות חג המולד. ערב חג המולד, אנשים בשירה וריקודים סביב עץ חג המולד, ליהנות את השמחה.

המודל השירות כוללת את הרכיבים הבאים: הענף העליון, עץ חג המולד התחברות שרוול, הענף התחתון ואת בשרוול החיבור עלה היצירה האביב. המודל השירות מקושר עם הסניף חיבור של הענף העליון ואת הענף התחתון או הענף השרוול המחבר היציבות של עץ עץ עץ קיימים המסכן, העץ כולו אינו חזק, קל להשתחרר, עץ חג המולד מכוער ולא אחרים חסרונות, יש לחזק את היציבות את העץ כולו, מוצקות, יציבותו של העץ, קל להתקנה, עץ חג המולד פונקציונלית ופרקטית כמו כל יפה וקל לפרק וכן הלאה.

למערביים אדום, ירוק ולבן של הצבע חג המולד, חג המולד מגיע הביתה. לכל משפחה יש להשתמש חג המולד צבע כדי לקשט. אדום

הצבעים הם חג המולד חג המולד נרות ופרחים. עץ חג המולד הוא הקישוט המרכזי של חג המולד, עם כריתת האשוח, הברוש עץ חג המולד קישוט בצורת מגדל עץ ירוק-עד. עץ חג המולד תלויה מעל פנסים צבעוניים, מתנות, נייר פרחים, אך גם חג המולד הדליק נרות.

הוא אמר כי עץ חג המולד הופיע לראשונה ברומא העתיקה באמצע דצמבר Nongshen בפסטיבל, המיסיונר הגרמני ניקולאס במאה השמינית עם העץ האנכי המוקדש התינוק. ואז הגרמנים לשים 24 בדצמבר כמו הפסטיבל של אדם, חווה, עץ חג המולד ולשים על "הגן של הגן" אשר סימלה את גן עדן, ותלה את העוגיות מטעם הלחם הקדוש, המסמל הכיפורים, ואת הנר סמלו של המשיח. במאה ה-16, רפורמטור דתי מרטין לותר, על מנת לקבל כוכב של ערב חג המולד, שתוכנן לפוצץ בית בבית עם עץ חג המולד נרות. אולם, המערב על מקורו של עץ חג המולד היא אמרה פופולרית נוספת: יש חקלאי טוב, ביום חג המולד, עץ חג המולד בחום אירח ילד תועה, פרידה, הילד מקופל סניף נוסף על הקרקע סניפים לגדל עץ, הילד הצביע על העץ לחקלאים אמר כי בכל שנה היום, עץ חג המולד העצים מכוסים מתנות להשיב על הכנסת האורחים. אז, האנשים של היום רואים שעץ חג המולד מכוסה תמיד מתנה קטנה.