עץ חג המולד מקורו בגרמניה

עץ חג המולד יש משמעות דתית נוצרית עשיר מאוד, הוא יכול לייצג: הגן של העץ, צליבתו של חייו של העץ, ג'ון השליחים ברשומה"שקט" מוזכרת הכס האלים את עץ החיים, עץ חג המולד בכל חודש הולידה שנים-עשר קבוצות של פרי עם האפקט הטיפולי. קישוט עץ חג המולד, מתנות קטנות, משמעות המשמח יותר חגיגי.

מוצא:

עץ חג המולד כנראה נגזר הדרמה הדתית של ימי הביניים המוקדמים - 'גן עדן', שתועלה בכיכר העיר או לבית תפילה זמני באירופה.

הדרמה הזאת מספרת את סיפורה של האנושות מפני "היצירה של הסבים והסבתות בגן העדן" עד 'ישוע המשיח נולד בקור.' עץ חג המולד על הבמה שם תמיד יהיה עץ תלויה על התפוח, סמל של עצי גן עדן.

בקרוב, אנשים התחילו מנהג חג המולד: בבית '' גן העדן עץ לתלייה מתנות, אבל גם הצבע הנר כדי לחגוג את לידתו של ישו לגן העדן האקסקלוסיבים אנושי.

עצי חג המולד המודרניים מקורו בגרמניה, אחר כך בהדרגה הפופולרי בעולם, כמו חגיגות חג המולד באחד המסורת המפורסמת ביותר. לעתים קרובות אנשים חג המולד לפני ואחרי אוורגרין הצמח כגון אורן בתוך הבית או בחוץ, עץ חג המולד ומעוטר אורות חג המולד ועיטורים צבע. ושם של מלאך או הכוכב העץ.

עץ חג המולד הוא עץ ירוק-עד עם נרות וקישוטים המעטרים עצי אשוח או פינס כחלק חגיגת חג המולד. עץ חג המולד המודרני מקורו בגרמניה. ב-24 בדצמבר, הגרמנים המסודרים עץ אשוח (העץ של גן עדן) בבית, מניחים את הביסקוויטים על זה, המסמל את המקדש (סימן הכיפורים הנוצרית). מודרני להשתמש מכל הסוגים של קבצי ה-cookie במקום עוגיות הקדוש, אך גם לעתים קרובות להוסיף סמל של המשיח נרות. בנוסף, הפנים יש גם מגדל חג המולד, עץ חג המולד הוא מבנה משולש מעץ, ישנם שרבים קטן ברשת להציב פסל ישו, המגדל המעוטר ענפים ירוקי ועלים, נרות וכוכב. עד המאה ה-16, חג המולד מגדלים, עצי עדן מוזגו עצי חג המולד.