עץ חג המולד מקורו בגרמניה


עצי חג המולד המודרניים שמקורם בגרמניה, ולאחר מכן פופולריים בהדרגה בעולם, כמו חגיגות חג המולד באחת המסורת המפורסמת ביותר. לעתים קרובות אנשים בחג המולד לפני ואחרי צמח ירוק כמו אורן לתוך הבית או בחוץ, ומעוטר אורות חג המולד וקישוטי צבע. ושמה מלאך או כוכב על גבי העץ.

איך את עץ חג המולד לקשט?

עץ חג המולד הכללי עשוי עץ נוצה חומר PVC עטוף סטנט מתכת, עץ חג המולד קטן מעשה ידי אדם כמה יהיה מחובר על ידי עץ מנותקים מהבסיס. עץ חג המולד גודל מ 5 ס"מ גבוה הניח על השולחן של קישוטים, לעץ 200 ס"מ פריסה גדולה. בשנים האחרונות, יותר פופולרי "סיבים אופטיים עץ חג המולד", כל עוד הכוח יהיה מחובר בצל שונה.

איך עץ חג המולד לקשט שני?

אם הוא גדול יותר בגודל של עץ חג המולד, בדרך כלל את הצרור הראשון של החבילה כולה כדי להקל על הטיפול, קנה ולאחר מכן שוחרר. עץ חג המולד שימו לב למתוח מלא של ענפים ייראה להיות בחיים, אבל הענפים לא מסדרים מסודר מדי, כדי לשמור על קצת צורה טבעית היא טובה יותר.

איך עץ חג המולד לקשט שלושה?

אז קשור תכשיט קטן, העליון צריך לבחור יותר תכשיטים מסנוור, יש את המגע הסופי של האפקט, הנפוץ הוא כוכב הזהב חמש הצביע, עץ חג המולד אתה יכול לשים בובות סנטה קלאוס עדין. אם אתה רוצה להוסיף יהיה לכבות באופן אוטומטי את אורות חג המולד מהבהבים, אלא גם לשים לב אם כבל החשמל הוא מספיק זמן, אם חוט נמנע קו הליכה, כל קו האור הוא קבוע היטב, בפרט, לשים לב אם המתח מספיק.