עץ חג המולד הפך הקישוט העמוסים ביותר ב לקשט עץ חג המולד


עץ חג המולד יש שפע של משמעות דתית נוצרית, זה יכול להיות מיוצג: העץ בגן עדן, החיים העץ של הצלב של ישו, אם האפיפיור ברשומה"שקט" להזכיר משלהם בחזונה של עץ החיים, עץ זה יולדת לסטים 12 פירות טיפולית כל חודש. עץ חג המולד קישוטים ומתנות קטנות, משמעות המשמח יותר חגיגי.

מוצא:

עץ חג המולד מקורו כנראה דרמה הדתית היה פופולרי בתחילת ימי הביניים, "גן העדן Play", עץ חג המולד אשר בוים בכיכר הכנסייה או העיר באירופה.

הדרמה הזאת מספרת את סיפורה של בני האדם 'יצירה של הסבים המקורי' בגן עדן עד הלידה של ישו בבית לחם. תמיד יהיה עץ גדול עם תפוח, סמל של עדן על הבמה.

בקרוב, אנשים התחילו מנהג חג המולד: תלוי מתנות ב 'עצי עדן' בבית, ואת הדלקת נרות כדי לחגוג את לידתו של ישו כדי להשיב עדן עבור האנושות.

עץ חג המולד המודרני מקורו בגרמניה, עץ חג המולד, ואז בהדרגה הפך פופולרי בעולם, אחת המסורות המפורסם ביותר של חגיגות חג המולד. בדרך כלל אנשים לשים על אוורגרין כמו עץ אורן לתוך בית או בחוץ סביב חג המולד, לקשט אותו עם אורות חג המולד קישוטים צבעוניים. ושם מלאך או כוכב על גבי העץ.

עץ חג המולד הוא עץ ירוק-עד מעוצבים עם נרות וקישוטים. בתור אחד המרכיבים החשובים של חג המולד, עצי חג המולד המודרני מקורו בגרמניה, עץ חג המולד, ואז בהדרגה הפך פופולרי בעולם, אחת המסורות המפורסם ביותר של חגיגות חג המולד.

מספר גדול של הגרמנים היגר לארצות הברית בשנת 1830. האנשים האלה הם קתולים ונוצרים, הפזורים בעיקר בניו יורק ובכל רחבי אנגליה. עץ חג המולד שלהם משך את תשומת הלב, חיקוי של המקומיים, ולאחר מכן עץ חג המולד הפך פופולרי ב אמריקאי כנסיות ולמשפחות. עץ חג המולד ברחבי העולם, במיוחד ב אירופה, אמריקה, אוסטרליה, עץ חג המולד הפך הקישוטים התוססת ביותר, מקסים, מנוקד עם חג המולד צבעוני, אך גם מסמל תקווה ואושר.

מקורו של עץ חג המולד יש אגדות וסיפורים שונים. אגדות של שליח האל בהתגלמותו כמו קצת, לאחר תצוגה על-ידי למשפחה עניה, עץ חג המולד את ענף על הקרקע, עץ חג המולד הוא מלא מתנות, ויש אומרים שלעץ חג המולד הוא לקבל את המקלט הבתולה העץ שלג. למעשה, עץ חג המולד כדי לעמוד בתנאים אלה: עצי מחט, אברגרין, עץ חג המולד במרכז אירופה יש התפלגות, צורת עץ לעיבוד משולש. ניתן להשתמש בעצי העונים על התנאים הללו למעשה כמו "עצי חג המולד".