עץ חג המולד יש משמעות דתית נוצרית עשיר מאוד


עץ חג המולד הוא חלק חגיגת חג המולד עם נרות וקישוטים המעטרים עצי אשוח או פינס. עץ חג המולד המודרני מקורו בגרמניה. ב-24 בדצמבר בכל שנה, הגרמנים להגדיר עץ אשוח (העץ של גן עדן) בבית, ותלה את הביסקוויטים על זה, המסמל את המקדש (סימן הכיפורים הנוצרית). מודרני להשתמש מכל הסוגים של קבצי ה-cookie במקום עוגיות הקדושה, עץ חג המולד, אך גם לעתים קרובות להוסיף סמל של המשיח נרות. בנוסף, יש גם הפנים מגדל חג המולד, הוא מבנה משולש מעץ, ישנם רבים קטן ברשת להציב פסל ישו, המגדל המעוטר ירוקי עלווה, נרות, כוכב. עץ חג המולד על ידי במאה ה-16, המגדל חג המולד ואת גן עדן מוזגו לתוך עץ חג המולד.

המשמעות של עץ חג המולד:

למעשה, עץ חג המולד יש משמעות דתית נוצרית עשיר מאוד, הוא יכול לייצג: הגן של העץ, הצלב של עץ החיים של ישו, ג'ון השליחים ברשומה"שקט" מוזכרת האלים לראות את עץ החיים, עץ חג המולד עץ זה ללדת שנים עשר זוגות של פירות עבור האפקט הטיפולי כל חודש. קישוט עץ חג המולד, מתנות קטנות, משמעות המשמח יותר חגיגי.

מוצא:

עץ חג המולד כנראה נגזר הדרמה הדתית של ימי הביניים המוקדמים - 'גן עדן', שתועלה בכיכר העיר או לבית תפילה זמני באירופה.

הדרמה הזאת מספרת את סיפורה של האנושות מפני "היצירה של הסבים והסבתות בגן העדן" עד 'ישוע המשיח נולד בקור.' על הבמה תמיד יהיה עץ תלויה על התפוח, עץ חג המולד סמל של עצי גן עדן.

בקרוב, אנשים התחילו מנהג חג המולד: בבית 'גן עדן ' עץ תלוי מתנה, עץ חג המולד, אבל גם הצבע הנר כדי לחגוג את לידתו של ישו לגן העדן האקסקלוסיבים אנושי.

עצי חג המולד המודרניים מקורו בגרמניה, אחר כך בהדרגה הפופולרי בעולם, כמו חגיגות חג המולד באחד המסורת המפורסמת ביותר. לעתים קרובות אנשים חג המולד לפני ואחרי אוורגרין הצמח כגון אורן לתוך הבית או בחיק הטבע, ומעוטר אורות חג המולד ועיטורים צבע. ושם של מלאך או הכוכב העץ.