PVC עץ חג המולד עם שאינם דליקיםPVC על מבנה אמורפי של אבקה לבנה, מידת מסעף הוא יחסית קטן, צפיפותה היחסית של 1.4 או כל כך, את טמפרטורת המעבר זכוכית של 77 ~ 90 ℃, 170 ℃ בערך החלו לשבור [1], היציבות של אור וחום המסכן , מעל 100 ℃ או לאחר חשיפה ממושכת לשמש, זה לפרק, מאפיינים פיזיים ועל מכניים לייצר מימן כלורי, והתפרקות נוספת אוטומטית קטליטי, גרימת דהוי, יורדות במהירות, ביישומים מעשיים חייב להיות להוסיף מייצב כדי לשפר את היציבות של חום ואור.

הייצור התעשייתי של משקל מולקולרי PVC בדרך כלל בטווח של 50,000 ל-110,000 איש, עם polydispersity גדול, משקל מולקולרי גדל עם ההפחתה של פלמור הטמפרטורה; לא קבוע נקודת ההיתוך, 80 ~ 85 ℃ החל להתרכך, 130 ℃ למצב צמיגה, 160 ~ 180 ℃ החלו לשנות זרימה צמיגה; יש תכונות מכניות טובות, חוזק מתיחה של 60MPa, כוח ההשפעה של 5 ~ 10kJ / m2; מאפייני מבודד מעולה.

PVC הגדול הייצור בעולם הכללי פלסטיק, עץ חג המולד PVC היישום הינה ענפה. חומרי בניין, מוצרים תעשיתיים, צרכי היומיום, קומה עור, מרצפות, עור מלאכותי, הצינור, חוטים וכבלים, סרטי אריזה בקבוקים, קצף חומרי איטום בחומרים, סיבים, וכו ' נמצאים בשימוש נרחב.

PVC הוא פוליוויניל כלוריד, אנגלית המכונה PVC (של פלסטיק ומתכת) מונומר ויניל כלוריד (vinylchloridemonomer, המכונה VCM) מי חמצן, תרכובות אזו, יוזם אחרים; עץ חג המולד PVC או בתוך האור, החום Polymerized על ידי פלמור של רדיקלים חופשיים הפילמור. ויניל כלוריד homopolymer ו ויניל כלוריד קופולימר המכונות במקובץ ויניל כלוריד שרף. החומר הוא חומר שאינו-גבישי. PVC חומרים בשימוש בפועל לעיתים קרובות הוסיף מייצבים, חומרי סיכה, עיבוד עזר סוכנים, פיגמנטים, סוכני השפעה ותוספים אחרים. עם הלא-דליקות, חוזק גבוה, עץ חג המולד PVC מזג אוויר עמידות ויציבות מעולה גיאומטריים. PVC יש התנגדות חזקה חמצון, צמצום סוכנים, חומצות חזקות. עם זאת, זה יכול להיות חומצה חריפה מחמצנים כגון חומצה גופרתית מרוכזת, מרוכז חומצה חנקתית קורוזיה, אינו תקף עם פחמימנים ארומטיים, פחמימנים למשפחה עם ילדים במגע עם האירוע

עץ חג המולד PVC פריט חיוני עבור משפחה אמריקאית חג המולד, להם יש אין עץ PVC המולד חג המולד הוא לא נקרא חג המולד. בסין, לפני חג המולד, עץ חג המולד PVC לאנשים רבים יש להכין PVC המולד פריטי עץ, רוצה עץ חג המולד PVC המקורי ילך אל היער לראות עץ, אך באפשרותך גם להשתמש לעץ חג המולד PVC מלאכותי כדי לפתוח, ה-PVC מלאכותי נפוץ עץ חג המולד, עשוי PVC נוצה גשמי עלה עטופה סטנטים ממתכת העשוי קטן מלאכותי PVC עץ חג המולד חלק יצורפו על ידי עץ חתוך מהבסיס. בגודל של 5 ס מ להניח על השולחן של קישוטים, לעץ סידור גדול 200 ס מ. בשנים האחרונות, יותר פופולרי "סיבים אופטיים PVC עץ חג המולד", כל עוד ככוח תהיה מחוברת בגוון שונה.

אם אתה לקשט עץ חג המולד PVC באורך של 6, עץ חג המולד PVC יהיה עליך שישה מיתרי אור, כל אחד עם אורות 100, כל אור מן השורשים של הענפים העליון, ואז יחזרו בחזרה כדי לעטוף הענפים כדי שזה המשרד. אבל גם בעץ לתלות קצת התפוחים, אצטרובלים, לקשור הפסטיבל משי אדום, מחלקת צבע הממתקים, מתוק משמש, ישנם תינוק מקסים, אחרים צעצועים, כמו גם אריזת מתנה קטנה. הסידור הממוצע של תאורה זה זה יכול להיות בשכבות מסביב לעץ חג המולד PVC או מתפתל לאורך הדרך.

PVC המולד עץ תכשיטים אשר:

1, כוכב העץ העליונה: כוכב עליון העץ מוכנס לעץ חג המולד PVC על כוכב, כמו כתר עץ חג המולד PVC, עם החלק העליון של השמלה עץ, לובשים "כתר" עץ חג המולד PVC יהיה לעתים קרובות Xianqi. PVC עץ חג המולד מסוימים של החלק העליון של העץ ניתן גם לחייב אור מהבהב מאוד את העין.

2, בובות: שמלה בעץ PVC מדהימה על ענפי העץ תלוי על בובה קטנה יפה, לתת לילדים תניח את זה.

3, פתיתי שלג: ירוק PVC בעץ חג המולד מכוסה במגוון צבעים לאחר הקישוטים, עדיין תרגיש כמו משהו פחות. . כן, זה פתיתי שלג לבן. באותו הזמן שאתה יכול לקנות שלג גדול תלוי על הגג, תוכלו ליהנות מהשלג בהרגשה חדר.

4, פעמונים: פעמונים מיום הולדתו של לידת הנוצרי (בא המושיע) השמחה של הפעמון מן המשמעות של השמחה של הפעמון, אלא גם על ידי הלהקה כדי הפעמונים כך אנשים יכולים להחזיר לצד של אלוהים לא נאבד את המשמעות של הטבעת באותו זמן גם כונן את המשמעות של שדים.

5, תפוחים ורובי: תפוחים או אדום ירקן, הידוע גם בשם קוגל קישוטים, אדם הביא החטא הקדמון של הפרי, כפי החוכמה של פרי עדן, לא רק מסמל את הפרי להביא פירות פורה או מאושר, ג'ייד אדום כמו עץ בגינה להביא חיי נצח , לפעמים גם מסמלת לנצח.

6, טבעת ירוק וארוך של חג המולד: מדינות המערב קישוטי חג המולד בדלת עם הקישוטים, בדרך כלל עם עלווה ירוקה או קש (ופזור, מחטי אורן, וכו '), מתכת כסוף, פעמוני זהב עם סרט אדום הצבעים העיקריים של ירוק, לבן, צהוב, אדום בשם שמחה פסטיבלים, עץ חג המולד PVC אשר קרא chrismas מולד שמח, או באופן מקוצר כ- x'mas.

קישוטי עץ חג המולד PVC בנוסף לאמור לעיל מספר של תכשיטים החשוב ביותר, אך גם כולל חג המולד כדורי, מנעול אדום זהב קצה החרטום, כדור השלג ועוד מגוון של סרטים צבעוניים וכן הלאה. הדברים האלה לעשות את זה קל יותר להתלבש עץ חג המולד PVC יפה יותר, לאווירה של העשירים נוסף פסטיבל.