עץ חג המולד PVC הוא חסון ועמיד

עץ חג מולד עשוי עור PVC, שנקרא עץ חג המולד PVC

PVC עור חומר מאפיינים:

למעשה, זה סוג של חומר פילמור ויניל, החומר שלה הוא סוג של חומר גבישי לא. חומרים PVC משמשים לעתים קרובות בשימוש בפועל של מייצבים, חומרי סיכה, סוכני עיבוד עזר, חומרי צבע, אנטי השפעה סוכנים ותוספים אחרים. יש לה את היתרונות של דליקים, חוזק גבוה, PVC חג המולד עץ מזג האוויר התנגדות ויציבות גיאומטרית מעולה. PVC יש התנגדות חזקה חמצון, צמצום סוכנים וחומצה. עם זאת, זה יכול להיות corroded ידי חומצה גופרתית מרוכזת, חומצה חנקת מרוכזת, עץ חג המולד PVC וגם לא חל על קשר עם פחמימנים ארומטיים פחמימנים כלור.

PVC עור תכונות החומר:

צבע כללי בהיר, עמיד בפני קורוזיה, חזק ועמיד, הוא האהוב ביותר בעולם, פופולרי למדי הוא גם בשימוש נרחב בחומר מרוכב.

PVC חומר צבע עור הוא מגוון, הצבע הוא מדהים; את עובי העור הוא בדרך כלל 1-20cm ב 0.07-2mm; בהתאם לצרכים של הלקוח, עץ חג המולד PVC זה עשוי לייצר מגוון של עצי חג המולד לשינוי.

פוליויניל כלוריד, הקיצור האנגלי PVC (polyvinylchloride), הוא מונומר ויניל כלוריד (Vinylchloridemonomer, VCM קיצור) של חמצן, תרכובת אזו וכך על יוזם, או תחת האור, פעולה חום פעולת פילמור מנגנון ידי הרדיקלים החופשיים פילמור הפולימר. PVC חג המולד עץ ויניל כלורי פולימרים ו קופולימרים ויניל כלורידים נקראים שרפים ויניל כלורי.

PVC הוא מבנה אמורפי של אבקה לבנה, מידה קטנה של תמיכה, צפיפות יחסית של כ 1.4, טמפרטורת הזכוכית 77 ~ 90 ℃, 170 ℃ החלו להתפרק, יציבות ירודה של אור וחום, ב 100 ℃ מעל או אחרי זמן רב תקופה של חשיפה לאור השמש, יהיה לפרק וליצור כלוריד מימן, עץ חג המולד PVC ועוד פירוק קטליטי אוטומטי, גרימת שינוי צבע, PVC חג המולד עץ תכונות פיסיקליות מכניות מופחתים במהירות, יישומים מעשיים חייבים להוסיף מייצב כדי לשפר את היציבות של חום ואור .

PVC עץ חג המולד תהליך הייצור:

תהליך ייצור העלה:

1. על פי דרישת הלקוח, מוביל את רצועת השרטוט קו ברזל (כללי 19-24 #), חומר עור PVC, לאחר מכונת הציור לוחץ על תבנית, השילוב הופך את המוצר סוג למחצה עלה;

2. חותכים את הרצועות הארוכות (בדרך כלל 5.4 מטר) על ידי רובומו וחותכות באורך מסוים עלים בהתאם לדרישות הייצור (עלים בדרך כלל מ-840 ס"מ);

.ב תהליך ייצור תיל:

על פי רשימת הייצור, עץ חג המולד PVC להוציא את החוט התואם (כללי 5-14 #), ולאחר מכן על פי הזמנות הייצור, באמצעות מכונת יישור, מכונת שטוח, לחתוך לגודל הנדרש (כללי 8-70 ס"מ)

ג לקשור את העץ, לקשור את העץ העליון התהליך:

1. על פי הזמנות הייצור, הוביל לחתוך את החוט, משאיר, קו כותנה, עץ חג המולד PVC דרך מכונת קשירה קשורה ענף שורש;

2. על פי רשימת הייצור, הובילה לקשור את הענפים, צינור פלדה, קו כותנה, דרך מכונת עץ מחייב קשורה לעץ של מוצרים מוגמרים למחצה;

3. על פי רשימת הייצור, הוביל לחתוך את החוט, עלים, קו כותנה, על ידי קשירת מכונת העליון קשור לראש העץ;

ד. אסיפה, תהליך הערימה:

1. על פי רשימת הייצור, צווארון העץ, העליון עץ, ולאחר מכן את הליבה צינור, תקע צינור, עץ חג המולד PVC ולבסוף התאספו לתוך עץ סיים,

2. הערמה ככל האפשר, כך עלים העץ לא לתקן צורה, נראה יפה, יש חיוניות; לא לשפוך את הלחץ גל יחד, כי הלחץ ערימת PVC יהיה מעוות, אם הלחץ לחץ יחד, לאריזה, העץ לא ייראה.

תהליך האריזה:

על פי הדרישות, הוביל קרטון, עץ גמור למחצה, עץ רגל, ידנית, ולאחר מכן האריזה.

עבור אריזת עץ חג המולד, עדיף לייצר צד, אריזה בצד, במקרה זה, עד הסולם המקסימלי כדי להבטיח את הביצועים היפים של העץ; בדרישות האריזה של הצוות לא יכול לסחוט את העץ, לעשות את זה בקלילות, לעטוף את המוצר המוגמר, על ההרשמה כלפי מעלה, קוד גל מסודר, עץ חג המולד PVC מספר נקודות עקביות, קל.

לקבלת עץ חג המולד PVC, זה זוהר עץ חג המולד הוא טוב, קל משקל, קל לאסוף, זול, הוא מתנה טובה לחג המולד. אם אתה הולך עם כמה קישוטים, האפקט הוא טוב יותר והמראה נראה יותר טוב!

עץ PVC חג המולד 265 יואן, PVC הוא PVC, הקיצור האנגלי PVC (polyvinylchloride), הוא מונומר ויניל כלוריד (Vinylchloridemonomer, VCM קיצור) ב חמצן, היזם מתחם אזו וכן הלאה, או תחת האור, את החום פעולה מנגנון פילמור התגובה על ידי פילמור הרדיקלים החופשיים הפולימר. ויניל כלורי פולימרים ו קופולימרים ויניל כלורידים נקראים שרפים ויניל כלורי. PVC חג המולד עץ החומר שלה הוא סוג של חומר גבישי לא. חומרים PVC משמשים לעתים קרובות בשימוש בפועל של מייצבים, חומרי סיכה, סוכני עיבוד עזר, חומרי צבע, אנטי השפעה סוכנים ותוספים אחרים. יש לו את היתרונות של דליקים, חוזק גבוה, עמידות מזג האוויר ויציבות גיאומטרית מעולה. PVC יש התנגדות חזקה חמצון, צמצום סוכנים וחומצה. עם זאת, זה יכול להיות corroded ידי חומצה גופרתית מרוכזת, חומצה חנקת מרוכז, וגם אינו חל על קשר עם פחמימנים ארומטיים פחמימנים כלור.