עץ האורן הוא ירוק עד

עץ האורן המשמעות הסמלית של עץ חג המולד כי האורן הוא ירוק עד יבש, עץ זה ירוק מסמל את חיי נצח של נוצרים שיש להם אמונה במשיח. צמרות צבועות מצביעות על גן עדן. הכוכבים מנוקדים על ראש העץ מייצגים את הכוכב המיוחד שמוביל את החכם לחיפוש של בית לחם אחר ישוע. אור הכוכבים פירושו ישו של אלוהים אשר מביא את האור של העולם. אורן עץ חג המולד המתנה מתחת לעץ מייצג את בנו היחיד של אלוהים אליו.

בגלל האורן הוא ירוק עד, זה עץ עד ירוק מסמל את חיי נצח כי הנוצרים נתנו המשיח. צמרות צבועות מצביעות על גן עדן. הכוכבים מנוקדים על ראש העץ מייצגים את הכוכב המיוחד שמוביל את החכם לחיפוש של בית לחם אחר ישוע. אור הכוכבים פירושו ישו של אלוהים אשר מביא את האור של העולם. המתנה מתחת לעץ מייצגת את מתנת האל דרך הבן היחיד של העולם: תקווה, אהבה, שמחה ושלום.

עץ האורן מבחר של סיבות אורן: כי חג המולד הוא בחורף, עץ אורן חג המולד כך עץ חג המולד המשמשים עצי האורן הם עצים ירוקי עד. בגלל האורן הוא ירוק עד, זה עץ עד ירוק מסמל את חיי נצח כי הנוצרים נתנו המשיח.

חג המולד לקשט את עץ האורן סיבות:

על פי הרישומים של מנהג חג המולד, עץ האורן הראשון הוא עץ דקל קטן על הצד הלבן של העיר. בלילה הראשון ללידתו של ישו, מרים הבתולה ועץ חג המולד הקדוש אורן הלכו אל העיר הקרה, עייפה מאוד, הבתולה נפלה על העץ במשך זמן מה, עץ הדקל הקטן, כאילו העדיפה את הדרך להתחיל את הענפים שלה, כדי הבתולה מרים לעמוד ברוח הקרה נושבת באמצע הלילה ישוע המשיח נולד. באותו זמן, השמים הופיעו כוכבים בהירים במיוחד, הוציא אור נפלא, עץ חג המולד אורן היכה ישירות את ראש עץ קטן דקל, הקיף לתוך הצמצם יפה. מאז, עץ חום קטן בחג המולד, הוא היווה מקום מפואר.

ימי הביניים, הדרמה הדתית העממית בגרמניה, במשחק של עדן, לאחר בריאת אלוהים, אדם חוה בגד באלוהים כאשר המחזה עם מכוסה עצי דקל, המייצג את "עץ החיים" או "לדעת טוב ורע עץ ". מאוחר יותר, אות החיים "עץ החיים" עבר לבית, עץ האורן חג המולד סמל של הגעתו של המושיע. עם התפתחות של סמל זה, עד המאה החמש עשרה, מעוטר עץ אורן, זה הפך להיות מותאם אישית.

עצי האורן הצביעו על מלכות השמים. הכוכבים מנוקדים על ראש העץ מייצגים את הכוכב המיוחד שמוביל את החכם לחיפוש של בית לחם אחר ישוע. אור הכוכבים פירושו ישו של אלוהים אשר מביא את האור של העולם. המתנה מתחת לעץ מייצגת את מתנת האל דרך הבן היחיד של העולם: תקווה, אהבה, שמחה ושלום. אז כאשר אנשים חג המולד לקשט את עצי האורן.

אגדה על מקור העץ של עצי האורן: נאמר כי איכר קיבל ילד רעב ורעב בליל חג מולד מושלג, שם אכל ארוחת ערב חגיגית מפוארת. עץ אורן חג המולד על הקרקע מבורך, אמר: "בכל שנה, המתנה מלא סניפים, עוזב את זה יפה כפר אשוח, להחזיר את חסדך." הילד נשאר, האיכר מצא כי ענפי עץ הפך לעץ קטן, הוא רק מבין הקבלה שלהם המקורי הוא שליח של אלוהים. סיפור זה הופך להיות המקור של עץ האורן. מאוחר יותר נתונים היסטוריים מסיקים, כ 200 שנה בשנה, החלו להשתמש סניפים כקישוטים, כדרך לחגוג את חג המולד.

עץ ירוק-עד עם עצי אשוח או עצי אורן עם נרות וקישוטים כחלק מחגיגת חג המולד. עץ האורן המודרני נולד בגרמניה. ב -24 בדצמבר סידרו הגרמנים עץ אשוח (עץ גן עדן) בבית והניחו עליו את הביסקוויטים, המסמלים את המקדש (סימן הכפרה הנוצרית). השימוש המודרני של כל מיני עוגיות במקום עוגיות קודש, עץ אורן חג המולד אבל גם לעתים קרובות להוסיף סמל של נרות ישו. בנוסף, הפנים יש גם מגדל חג המולד, הוא מבנה משולש עץ, יש רשת קטנה רבים להציב פסל ישו, המגדל מעוטר ענפים ירוקי עד עלים, נרות וכוכב. אורן עץ חג המולד על ידי המאה ה -16, מגדלי חג המולד ועץ עדן מוזגו לתוך עצי האורן עבור העץ.

עצי האורן על עיטור העץ, העולם נראה אותו דבר. עצי האורן משמשים בעצים ירוקי עד, בעיקר ארבעה או חמישה מטרים עצי דקל גבוה, או עצי אורן קטנים, נטועים בתוך עציץ גדול בפנים, העץ מלא נרות קטנים צבעוניים או אורות קטנים, עץ אורן חג המולד ולאחר מכן לתלות כל מיני מגוון של קישוטים וסרטים, כמו גם צעצועים לילדים, ומתנות המשפחה. לאחר הקישוט הוא טוב, על פינת הסלון. אם הוא ממוקם בכנסייה, באולם, או במקומות ציבוריים, עצי האורן הם גבוהים יחסית, אבל העץ יכול להיות ממוקם גם תחת מתנה.