עץ האורן הוא סמל של חיי נצח

עץ האורן מבחר של סיבות אורן: כי חג המולד הוא בחורף, ולכן עצי האורן משמשים עצים ירוקי עד. בגלל האורן הוא ירוק עד, זה עץ עד ירוק מסמל את חיי נצח של הנוצרים המאמינים המשיח.

חג המולד לקשט את עץ האורן סיבות:

על פי הרישומים של מנהג חג המולד, עץ האורן הראשון הוא עץ דקל קטן על הצד הלבן של העיר. בלילה הראשון ללידתו של ישוע, הבתולה מריה וסנט ג'וזף הלכו אל העיר הקרה, עייפה מאוד, מנוחת הבתולה בעץ במשך זמן מה, עץ הדקל הקטן הזה, כאילו העדיף להיראות כמוהו, פרש את ענפיו , אל הבתולה מרי לעמוד ברוח הקרה נושבת. באמצע הלילה ישוע המשיח נולד. באותו זמן, השמים הופיעו כוכבים בהירים במיוחד, הוציא אור נפלא, עץ חג המולד אורן היכה ישירות את ראש עץ קטן דקל, הקיף לתוך הצוהר יפה. מאז, עץ חום קטן בחג המולד, הוא היווה מקום מפואר.

בימי הביניים, הדרמה הדתית העממית בגרמניה, במשחק של עדן, לאחר בריאת אלוהים, אדם חוה בגד באלוהים, במחזה עם מכוסה עצי דקל, המייצג את "עץ החיים" או "לדעת טוב ועץ הרע ". מאוחר יותר, מכתב החיים ב"עץ החיים "עבר לבית, סמל לבואו של המושיע. עם התפתחות של סמל זה, עד המאה החמש עשרה, עץ אורן עץ מעוטר עץ אורן, זה הפך להיות מותאם אישית.

עצי האורן הצביעו על מלכות השמים. הכוכבים מנוקדים על ראש העץ מייצגים את הכוכב המיוחד שמוביל את החכם לחיפוש של בית לחם אחר ישוע. אור הכוכבים פירושו להביא את אורו של ישוע המשיח. המתנה מתחת לעץ מייצגת את מתנת האל דרך הבן היחיד של העולם: תקווה, אהבה, שמחה ושלום. אז כאשר אנשים חג המולד לקשט את עצי האורן.

אגדה על מקור העץ של עצי האורן: נאמר כי איכר קיבל ילד רעב ורעב בליל חג מולד מושלג, שם אכל ארוחת ערב חגיגית מפוארת. על הקרקע אמר מבורך: "יום השנה החדשה, מתנת הענפים, עוזב את הכפר הזה יפה אשוח, כדי להחזיר את חסדך." הילד נשאר, האיכר מצא כי ענפי עץ הפך לעץ קטן, הוא רק מבין הקבלה שלהם המקורי הוא שליח של אלוהים. סיפור זה הופך להיות המקור של עץ האורן. מאוחר יותר נתונים היסטוריים מוסקים, כ 200 שנה בשנה, עץ אורן חג המולד החלו להשתמש סניפים כקישוטים, כדרך לחגוג את חג המולד.

עץ ירוקי עם עצי אשוח או אורנים המורכבים עם נרות וקישוטים כבר חלק חגיגת חג המולד. עץ האורן המודרני נולד בגרמניה. הגרמנים ארגנו עץ אשוח (עץ גן עדן) בבית ב -24 בדצמבר, אדם ויום היום, ותלו בו את הביסקוויטים, המסמלים את המקדש (סימן הכפרה הנוצרית). שימוש מודרני של כל מיני עוגיות במקום לחם קדוש, אבל גם לעתים קרובות הוסיף סמל של נרות ישו. בנוסף, הפנים יש גם מגדל חג המולד, הוא מבנה משולש עץ, יש רשת קטנה רבים להציב פסל ישו, המגדל מעוטר עלווה ירוקי עד, עץ אורן חג המולד נרות וכוכב. במאה ה -16, מגדלי חג המולד ועץ עדן מוזגו לעצי אורן לעץ.

על הקישוט של עצי האורן בעולם, העולם נראה דומה. עצי האורן משמשים בעצים ירוקי עד, בעיקר ארבעה או חמישה מטרים עצי דקל גבוהים, או עצי אורן קטנים, נטועים בתוך עציץ גדול בפנים, העץ מלא נרות צבעוניים או אורות קטנים, ואז לתלות כל מיני מגוון של עיטורים וסרטים, כמו גם צעצועי ילדים ומתנות משפחתיות. לאחר הקישוט הוא טוב, על פינת הסלון. אם הוא ממוקם בכנסייה, אודיטוריום, או במקומות ציבוריים, עצי אורן הם גבוהים יחסית, עץ אורן חג המולד אבל העץ יכול גם לשים את המתנה להלן.