סיבים אופטיים חג המולד עצים הם נוי מאוד

סיבים אופטיים עץ חג המולד משתנה החטיבה משתנה האור שייך לתחום של עיטור חיי משפחה. הוא מורכב פגז, מקור אור, רצועת הכלים ואת סיבים אופטיים מיקום המכשיר קרן מורכבים רצועת צבע הממוקם בין מקור האור ואת צרור סיבים, סיבים אופטיים חג המולד עץ ניתן להפעיל ברציפות תחת מנגנון שידור קטן; משטח הסרט מחולק לשני אזורים או יותר, סיבים אופטיים חג המולד עץ ואזורים שונים נוצרים על ידי שילובים צבע שונים, כל אזור יש חוק משלה של שינוי צבע. אור דרך הסרט, דרך צרור סיבים בשרוול המיקום, לאורך שבילים שונים בסוף חוט סיבים אופטיים. האריזה המתאימה של סיבים אופטיים באותו אזור על רצועת הכלים פולטת אור באותו צבע באותו זמן, והחבילה האופטית המתאימה לסיבים אופטיים באזור השכן פולטת צבע שונה באותו זמן.

סיבים עץ חג המולד תהליך הייצור. סיבים אופטיים סיבים מסודרים באופן שווה על מטוס או צילינדר עם דו צדדי או דבקים אחרים ועלים מודבקים יחד, סיבים אופטיים חג המולד עץ הזווית בין הסיבים ואת דבק דו צדדי בין 40 ° -85 °, בעוד הכיוון של הסיבים ואת הכיוון של סידור הדפים דומים. החוטים והדפים המודבקים פצועים באופן שווה לענפים, סיבים אופטיים חג המולד עץ החוטים מופצים באופן שווה על פני הענפים, ואת נקודות זוהר ממוקמים בחלק העליון של העלים. עץ הסיבים אופטיים, אשר נעשה על ידי שיטת ההמצאה, הוא מופץ באופן אחיד לנקודה זוהרת של סיבים אופטיים נימה, אשר פולט אור מסנוור הוא נוי מאוד.

סיבים אופטיים עץ חג המולד עם אבטחה גבוהה, כוח, מגוון צבעים של מאפיינים, יש לה בסיס באגן עץ, בקר האש, אורות צבע, אגני צבע, וכו ', זה עץ חג המולד בעץ חג המולד, באמצעות סיבים אופטיים לאבד את המאפיינים של אבודים, דרך אגן תחתון עץ חג המולד מותקן מקור אור צבע, ירו במנורה צבע מעל אגן צבע, מעביר את סיבי אופטי בסופו של דבר מאירה את עץ חג המולד, סיבים אופטיים חג המולד עץ כי אגן צבע הוא מסתובבת כך הסיבים האופטיים של עץ חג המולד חושף את הצבעים השונים את האור, צורות עץ חג המולד צבעוני מסנוור.