הזנים הנפוצים

עצי מחט

מחלקת Songbo היא Coniferopsida Sonko את Gymnosperm (אורניים) ו taxodiaceae (Taxodiaceae), ברושיים (ברושיים), משפחת עצי אראוקאריה (Araucariaceae) באופן קולקטיבי. אשר, ברושיים עצי ביותר לא מצייר כמו מגדל משולש, מאוד פחות היה כמו עץ חג המולד באמצעות; בעוד ארז Nanyang סעיף עצים מקורי יו הכדור הדרומי הדרומי (ממוקם בחצי הכדור הדרומי של ניו זילנד, אוסטרליה, כדי למעט), בדרך כלל רק בחצי הכדור הדרומי כמו עץ חג המולד עם, אזור אחר מאוד פחות נהגה כמו עץ חג המולד; Sonko ועץ ארז בסעיף תאריך היעד, אם לא הייתי בתמונה על ידי יש מספר מינים, אבל taxodiaceae של יותר מ 10 פעמים, אז אורן סעיף של צמח לעתים קרובות היה כמו עץ חג המולד.


אורניים נורבגית

אורניים נורבגית (נורבגית) של יותר מ-10 סוגי העצים משמשים עצי חג המולד בעולם מאשר כל אחרים מינים, בשל עץ אשוח, יפה, צבע, ריח מענג, עלה לחתוך לאחר ייבוש אינה קלה לקחת חופש, הופכת המינים עץ חג המולד הפופולריות ביותר. אשוח (נורבגית אלבה, הידוע גם בשם האשוח, כסף fir) נחשבת לעץ חג המולד המסורתית ביותר.


אשוחית

אשוח ועצי אשוח עם מגדל, ובר קשה עלים, הוא אחד המינים העץ העיקרי של עץ חג המולד. ביניהם, האשוחית הנורבגית (אשוחית נורבגית), קל לגדול, הנמוך ביותר ולכן נפוץ מאוד מינים עץ חג המולד.


אורן

אורן הוא חבר, כגון אורן הסקוטים, lycopodium, אורן, ובחלק אזורים ייבחרו כמו עץ חג המולד. מאשר האשוחים ו יאנקייב, המינון הוא הרבה יותר קטן.