עץ חג המולד מסמל חיים שחזור

עצי חג המולד הם אחת המסורות המפורסם ביותר של חגיגות חג המולד. בדרך כלל אנשים לשים על אוורגרין כמו עץ אורן לתוך בית או בחוץ סביב חג המולד, לקשט אותו עם אורות חג המולד קישוטים צבעוניים. ושם מלאך או כוכב על גבי העץ. עץ ירוק-עד מעוצבים עם נרות וקישוטים, במסגרת חגיגות חג המולד. עץ חג המולד המודרני מקורו בגרמניה. הגרמנים לקשט עץ אשוח (העץ של גן-עדן) בבית ב-24 בדצמבר בכל שנה, אדם וחווה, ולתלות את הפנקייקים למעלה, עץ חג המולד המסמל את לחם הקודש (סימן כפרה הנוצרית). בזמנים המודרניים, השימוש של עוגיות שונות במקום לחם הקודש, מלווה לעתים קרובות סמל של המשיח נר. בנוסף, הפנים מצויד גם עם מגדל חג המולד, הוא מבנה משולש עץ, עם מדפים קטנים רבים מניחים על הפסל של ישו הנוצרי, עץ חג המולד המגדל המעוטר ירוקי עלווה, נרות, כוכב. עד המאה ה-16, המגדל חג המולד ואת גן עדן מוזגו עצי חג המולד.

מנהג זה היה פופולרי בקרב המאמינים בכנסייה הלותרנית גרמנית במאה ה-18, אבל זה לא היה עד המאה ה-19 כי המדינה הפך פופולרי, הופך למסורת הגרמנית מושרש עמוק. בתחילת המאה ה-19, עץ חג המולד פרושה לאנגליה, בעלה של המלכה ויקטוריה, גרמנית פרינס אלברט היו לפופולרי באמצע המאה ה-19. עצי חג המולד ויקטוריאני מעוצבים עם נרות, עץ חג המולד ממתקים, מאפים שונים, תלויות על ענפים עם סרטים ושרשראות נייר. כבר במאה ה-17, עץ חג המולד הובא לאמריקה הצפונית על ידי מתנחלים הגרמני, היה פופולרי במאה ה-19. אוסטריה, שוויץ, פולין והולנד הם גם די פופולרי. בסין, יפן, חג המולד עץ הוצג על ידי מיסיונרים אמריקאים ב 19 ו המאה ה-20, עץ חג המולד מקושטים בפרחים צבעוניים.

עץ חג המולד היסטוריה

כמו חג המולד מקורו מנהגים אלילים, עצי חג המולד גם יש היסטוריה רחוקה, ולהיות תופעה נפוצה בתרבויות רבות בחורף. עצי חג המולד מפורשים בדרך כלל כמו עצי חג המולד. תביעות פגאניים עתיקים נשתמרו בנצרות, עץ חג המולד, עצים ירוקי מסמלים את החגיגה של התחייה של החיים.

האימפריה הרומית תקופתי, העתיק פסיפס (טוניסיה הנוכחי), מציג את המיתוס ניצחון של הודו לאל היין היווני, פוריות הגבר, דיוניסוס (דיוניסוס, מלומדים מודרניים חושב הוא האל של גלגול נשמות) אוחזת ענף עץ מחט. תהליך נוצרי יכול גם להיות אישרו ולחלום על הצלב של שירה עתיקה באנגלית (חולם בית המקהלה), שבו העץ הוא כלי עינויים העינויים של ישוע. עץ חג המולד השיר מצטט גם את הזיהוי של טוב ורע עצים נרשם בספר בראשית.

המכס המודרני לא יכול להוכיח ישירות המכס פגאניים. המסמכים המוקדם יכול להיות נעוצים לגרמניה במאה ה-16; אינגבורג וובר-קלר, פרופסור לאנתרופולוגיה האירופית ב מרבורג, זיהו ברמן התאחדות תעשיית 1570 חוברת שנתית כיצד להשתמש חולצה קר בתוספת תפוחים, אגוזים, תאריכים, קוקוס, עוגיות חג המולד עץ ופרחים נייר מעוצבים הגילדה בתים לשמחת הילדים של חברי התאחדות תעשיית מי לאסוף ממתקים לחג המולד. התייחסות נוספת היא מבאזל, עץ חג המולד שבו המתמחה בהתאמה אישית נשא עץ מעוטר תפוחים וגבינה ליד העיר בשנת 1597.

הקישוטים על עץ חג המולד נראים דומים ברחבי העולם. כי חג המולד הוא בחורף, עץ חג המולד משמש בעצים ירוקי עד. זה בעיקר ארבעה או דקל קטן בגובה חמש, או אורן קטן, שתל בעציץ גדול, מכוסה צבעוניים נרות קטנים או נורות, עץ חג המולד ואת מגוון רחב של קישוטים, סרטים, כמו גם של הילדים צעצועים ומתנות מ שלהם משפחות. לאחר קישוט, שים את זה בפינה של הסלון. אם מניחים אותה הכנסייה, אודיטוריום, או במקום ציבורי, עץ חג המולד. הוא יחסית גבוה, ניתן גם להניח תחת המתנה עץ חג המולד ואת העץ.

לפי הרשומות מנהגי חג המולד, עץ חג המולד הראשון הוא עץ דקל קטנים בשולי העיר לבן קר. בלילה הראשון של לידתו של ישוע, הבתולה מרי, סנט ג'וזף, כשהם עברו לעיר לבן קר, היו מאוד עייף, הבתולה היה מונח תחת העץ קצת ואני הדקל הקטן, כמו אחד המועדף, פרש ענפיו ונתן הבתולה הצטננות רוח. באמצע הלילה, עץ חג המולד ישו נולד. בשלב זה, במיוחד בהיר כוכב הופיע בשמיים, פולטות אור נפלא, ישירות לתוך בראש עץ דקל קטנים, בעיגול לתוך צוהר יפה. מאז, עצי הדקל קטן של חג המולד, תופסת מושב של מיקום נפלא. באשר לעץ חג המולד להיות פופולרי בכל רחבי העולם, זה רק מהמאה ה-19. בימי הביניים, דרמות הדתי הפופולרי של גרמניה, גן עדן, אחרי אלוהים ברא את אדם, אדם, חווה נבגדת. אלוהים, המשחק עם עץ דקל מכוסה עם תפוחים, המייצג את "עץ החיים" או "יודע טוב ורע עץ". מאוחר יותר, "עץ החיים", של המאמינים המשחק הועבר הביתה, המסמל כניסתו של המושיע. עם התפתחות סמלית זו, במאה ה-15, לקשט את עץ חג המולד, הפך מותאמת אישית.