עץ חג המולד מסמל את החיים

עץ חג המולד הוא ירוק עד, ועץ זה ירוק מסמל את חיי נצח כי הנוצרים נתנו המשיח. צמרות צבועות מצביעות על גן עדן. הכוכבים מנוקדים על ראש העץ מייצגים את הכוכב המיוחד שמוביל את החכם לחיפוש של בית לחם אחר ישוע. אור הכוכבים פירושו להביא את העולם לאורו של ישוע המשיח. המתנה מתחת לעץ מייצגת את מתנת האל דרך בנו היחיד של העולם: תקווה, אהבה, שמחה ושלום.

עצי חג המולד הם בדרך כלל עשויים עצים ירוקי עד כגון ארז, סמל לחיים לנצח.

עץ חג המולד הוא אחד האלמנטים החשובים של חג המולד, עץ חג המולד המודרני שמקורו בגרמניה, ולאחר מכן בהדרגה פופולרי בהדרגה, כמו חגיגות חג המולד באחת המסורת המפורסמת ביותר. להלן המחקר של שיאו ביאן אוסף של עץ חג המולד על הסגנון, אני מקווה לעזור לך.

1, זה עץ חג המולד הוא מאוד יפה. טרונק עטף הרבה פנסים קטנים צבעוניים, כמו כוכב קטן, בין העלים הירוקים בין הנוצץ. עץ חג המולד הענפים תלויים במגוון עיטורים.

2, המרחק, עץ חג המולד כמו כתר ירוק. רחוק, העץ הראשי של עץ חג המולד הוא עבה מאוד, לשני אנשים יכולים להחזיק מעמד. הגזע שלה מתפתל, עץ חג המולד כמו פיתונים רבים מסביב. העץ נתפס בצלקות רבות, כמו ותיק פצוע.

3, למשפחה שלי יש ענפי עץ חג המולד, עלים ירוקים כהים תלויים על הרבה קישוטים קטנים. יש סנטה קלאוס, מחבת Ling קטן, כדור קטן תיבת מתנה מעולה וכן הלאה. יש פנסים צבעוניים רבים תלויים עץ חג המולד. כאשר הוא מפעיל את הכוח כמו הרבה כוכבים צבעוניים בהרף עין.

4, אמי ואני הראשון נבחר עץ חג המולד, זה גבוה ממני! לאחר מכן, התחלנו בזהירות לבחור כמה תליון קטן בסדר לקשט את עץ חג המולד. בחרתי בכוכב גדול וחמישה כוכבים, בחוץ כסף, שהוא ורוד, באמצע הזהב רקום באנגלית "חג מולד שמח", נראה כמו נצנוץ; בחרתי ילדי מעגל הזהב, יש לו כמה חתיכות מתחת לעלים הירוקים, עלים ירוקים באמצע שני פרי אדום מבריק ופרחים אדומים קטנים ויפים. אמא אספה חבורה של ענבים אדומים בהירים, מעל קשת צהובה, עץ חג המולד, ענבים בהירים יכולים לשקף את אמי ואני מחייכת. בחרנו גם איש שלג נפלא, חגורת הדפסה אדומה, שלושה פיסות של קצף לבן וקופסה של אורות מהבהבים צבעוניים.

5, מגוון רחב של עצי חג המולד, יש אורן טבעי ועצי ברוש, יש עץ חג המולד מלאכותי עץ חג המולד הלבן. כל עץ חג המולד הוא מכוסה מערך של קישוטים, אבל את החלק העליון של כל עץ חייב להיות כוכב גדול, סמל של שלושה אחים כדי לעקוב אחר הכוכב ולמצוא את ישו, עץ חג המולד ורק המשפחה של המשפחה יכול לשים את התקווה כוכב תלוי על.

6, עלים של עץ חג המולד הם ירוקים כל השנה, יש ירוק בהיר, ירוק כהה. עלים ארוכים הם עגולים, ולאחר מכן לגדול דוקרנים. לבסוף, העלים לגדול שש קרניים, ירוק כהה וירוק. העלים נגעו ביד, כמו ציפורני הנמר. אז אנשים קוראים לזה "עץ נמר".