אורות עץ חג המולד עם תכונות Waterproof

אורות עץ חג המולד משמשים בעיקר עבור קישוט חגיגי ועיצוב חג המולד, יש תכונה עמיד למים יכול להיות ישירות לתוך המים. התכונות העיקריות של המוצר: waterproof, הגנת הסביבה, סוף הטמפרטורה, כמות קטנה של חשמל בסוף המתח, עץ חג המולד עם חיים ארוכים אור, מגוון רחב של יישומים, מחרוזת אור יכול להיות ארוגים לתוך מגוון של מחרוזת אור דוגמנות שונים סוג של מלאכת יד קשה.

אור אדום, צהוב, ירוק, כחול, לבן, לבן חם, סגול, ורוד, RGB וצבעים ססגוניים, אורות צבעוניים הם בהיר, מהבהב שינויים, שינויים גלי, שינויים מתמשכים, שינויים פלאש, שינויים פלאש איטי, מים שינויים, שינויים כהים בהדרגה, צבעוניים וצורות אחרות של שינוי, יפה מאוד.

עץ חג המולד סדרה אור: סוג פתית שלג, חמישה כוכבים הצביע סוג, סוג פרח, סוג היהלום, סוג גרגר אורז, סוג עץ חג המולד, סוג עגול וכן הלאה!

אורות עץ חג המולד קו המרחק יכול להיות מותאם אישית על פי דרישות הלקוח, המרחק קו קונבנציונאלי: 3cm.5cm.6cm.10cm.15cm.20cm.30cm.30cm ואור קונבנציונלי אחרים מ

עץ חג המולד אור קל לשימוש, פשוט תקע את תקע כוח המנורה סביב המקום הרצוי, לרהט אתה רוצה לשים את הצורה, עץ חג המולד עם האור ולאחר מכן למשוך את אספקת החשמל, מחרוזת אור מיד להדליק את האור לך רוצה אפקט, והוא יכול להיות עמיד למים, צריכת אנרגיה נמוכה, ירוק ללא זיהום מעשית, פנים וחוץ קל, לא לחמם ללא מרק, הידיים יכולות להיות כל מגע, בטוח ואמין, עץ חג המולד עם אור רך ו גבוה תואר של המבצע נוח מהיר וקל, קל לשחק טיפול עבור ילדים קשישים ישימים, תוצר של עיצוב אנושי, כך שתוכל לשמור על הקושי של שימוש בהתקנה של צרות.

אורות עץ חג המולד תכונות: חיסכון באנרגיה, חיים ארוכים, צבעוני, דוגמנות מעודן, מגוונים, אור רך, כוח בטוח ואמין יכול להיות עד עשרות מצב בחירת האור יכול להיות שינויים בצבע אחד, שינוי מהירות להתעצבן, צבע צבעוני, צבע gradient היתרון הגדול ביותר הוא דירוג עמיד במים IP65, עץ חג המולד עם אור מקורה וחיצוני זמינים, כגון KTV, בר, פרויקט תאורה בעיר, קישוט חג המולד, קישוט החג.

מפרטים:

צבע חוט: נחושת, כסף, זהב, שחור, צבע, על פי הדרישות של האורחים לבחור.

דוגמנות: זרעים, פתיתי שלג, בצורת לב, כוכב חמישה הצביע, עץ חג המולד, עץ חג המולד עם פרחים מתומנים אור, גולגלות. על פי בקשתך לעצב צורות חדשות.

צבע: אדום, צהוב, כחול, ירוק, לבן, חם לבן, ורוד, סגול, צבע, RGB.

מתח: 3V / 4.5V / 6V / 12V / 24V., כוח בטוח ואמין ניתן להגדיר 2A, 2AA, 3AA, 4AA, 2CR2032 תיבת הסוללה, יכול גם להיות מוגדר 12V, עץ חג המולד עם אור 24V ו שנאים אחרים.