עץ חג המולד האורות להוסיף שמחת החגהמנורה עץ חג המולד ואת צורת עץ שילוב גאוני, הוא סוג חדש של תאורת לנדשפט קישוט. מראה בצורה דומה למציאות, יפה, מעשית. הוא הבחירה הראשונה לקישוט תאורה, חצר העיר.

עץ חג המולד האורות משמשים בעיקר חג המולד, ליל כל הקדושים, ראש השנה, יום האהבה, המפלגה, החתונה ועיטורים אחרים אידיאלי, ניתן להתקין עץ חג המולד, סלון, חדר שינה, גרם מדרגות פרוזדור, חצר, גינה, בכל מקום אתה יכול לחשוב על, עץ חג המולד עם אור כדי להוסיף האווירה חגיגית ואת האוירה הרומנטית.

יותר ויותר אנשים עם הרוח ישו חג המולד, באופן בלתי נמנע כדי לקשט את עץ חג המולד עלות מוח. אורות חג המולד עץ חג המולד קישוט הבסיסיים ביותר, היחס המתאים, מתפתל תלוי אורות עץ חג המולד עץ חג המולד מתאימה יכולה להפוך את הפסטיבל מרגשים יותר ומבריק יותר. אבל חג המולד עץ חג המולד עץ המנורה בדיוק איך, כיצד לבחור איך לעטוף את זה?

1, הראשון הוא בחירת המקום הנכון כדי לקשט את עץ חג המולד.

אתה יכול לדחוף את הדלת דרך השער כדי לראות היכן העין הראשונה לעיתים קרובות נופל בבית, שבו האור נאסף, זה הזמן שאפשר לצייר את עץ חג המולד שם, אבל, עץ חג המולד עם אור כמו הקצה של האח או הקיר חלון , זה המקום הנכון.

2, בחרו את אורות עץ חג המולד הנכון.

הקישוט של הפסטיבל לשקף העדפתך האישית. אם אתה מעדיף סגנון מסורתי יותר, לבחור נורת ליבון עם מגוון רחב של צבעים, עץ חג המולד עם אור, אם ברצונך לחסוך באנרגיה להציל את כדור הארץ, לבחור באנרגיה LED המולד מנורת עץ.

3, אורות? כמה אתה צריך?

טיפ מומחה: עץ חג המולד בגובה 7, אורות קטנים לפחות 500 לכל 1 מטר גבוה מ- 100. אם אתה אוהב מראה בהיר יותר, באפשרותך להשתמש 150 של נורות למטר גבוהה. כמובן, גם כדי לחשב הרוחב של עץ חג המולד, עץ חג המולד עם אור גדול ההיקף של עץ חג המולד, הנורה צריך.

4, תכין את הכלים

בכל שנה בארצות הברית, מספר האנשים הנפגעים קישוט של עץ חג המולד הוא מעל 15,000, כדי לזכור להכין את הכלים הנכונים לפני לקשט עץ חג המולד. לדוגמה, השתמש הסולם חשמלאי במקום שרפרף להעלות את זה, עץ חג המולד עם אור השימוש חוט רגיל, הרחבת כוח; הנורות על כל חג המולד עץ לא יכול להיות יותר מדי, בערך 500 הוא מחרוזת, אם יותר צריך להיות מחולק מחרוזות מרובים כדי לחבר התקע.

5, חג המולד האורות מתכבים הגדוד

מנורה עץ חג המולד עטוף מסביב לעץ חג המולד הוגדר לראשונה בקבוצה, אשר נשמע מיותר. למעשה, זה יכול להמנע קישוט של אורות עץ חג המולד סבוכים יחדיו, בנוסף, גם קל לשלוף את המנורה עץ חג המולד, יד אחת מתפתל, לא מבולגן, עץ חג המולד עם אור מסכן את הסיכון להיתקל עצמם.

6, בדגימת מתפתל

ראשית, המנורה עץ חג המולד חשמל, כך הזמן המתפתל אפשר לראות ויזואלית הדפוס של היווצרות, מהחלק העליון של עץ מעוצבים כלפי מטה.

אם עץ חג המולד ממוקם בפינה, ניתן למשוך מצד אחד של העץ לצד השני, עץ חג המולד עם אור לאורך חזית עץ חג המולד לתחתית.

אם עץ חג המולד מול החלון, ניתן לסובב את העץ 360 מעלות, לראות את אורות אחורה וקדימה.

כמו קו אנכי שיק? גם פשוטה מאוד, רק הקו מתחת המרווח להיות גדול, עץ חג המולד עם אור כדי להתאים את הצורה של העץ.

כדי להפוך את האורות קצת 3D, את יכולה לעטוף את האורות של העץ בין הענפים.

במילה אחת, שתהנה מהחג.

7, הסידור תאורה טיפים מתקדמים

זו יפה יותר לעטוף את הצבעים השונים של אורות עץ חג המולד יחד. אורות עץ חג המולד לבן הם הראשי ולאחר מכן הוסף אורות עץ חג המולד בשחור-לבן או ססגוניות.

B, השתמש נטענת תן אורות, חוטי תיל, מסמרים כדי לגרום לצורות שונות של אמנות אורות עץ חג המולד. לחתוך את הקרס מעל הקולב לסובב את זה לתוך עץ, עץ חג המולד עם אור כוכבים או צורה אחרת של מלקחיים, ואז לסובב את המנורה עץ חג המולד, לתלות את זה על קצה המדף או החלון.

C, לעטוף עץ חג המולד האורות מסביב לעולם שבחוץ. לעטוף את המטען הראשון ולאחר מכן לסובב את זה לקראת הסוף של הענף. לאחר רדת החשכה, ניתן לראות את העץ כולו דולק כמו אפקט מהאגדות.

8, אחרי עונת לקבל

בדרך כלל לפני יום ולנטיין, כדי להסיר את אלה נורות דקורטיבי של עץ חג המולד. לנקות עץ חג המולד האורות מהחלק התחתון של תחילת עץ, לאט מתפתל המנורה עץ חג המולד לתוך גדוד, סוף-סוף יכול להיות הכל רציונלי בארון בשנה הבאה כדי להשתמש.