אור עץ חג המולד הוא מקום טוב כדי ליצור אווירה חמה


עץ חג המולד האורות ואת צורת עץ שילוב גאוני, הוא סוג חדש של תאורה דקורטיבית הנוף. מראה דוגמנות מציאותי, יפה, מעשי. הוא מקום טוב ליצור אווירה חמה של חג המולד.

אור חג המולד הוא סוג חדש של סימולציה אורות נוף. עץ חג המולד עם אור הגנה על הסביבה, חיים ארוכים, יפה. עץ משאיר את החומר סימולציה, מקור האור של LED, גובה הוא בדרך כלל 2-7 מטרים, בשימוש נרחב בכיכר, חצר, פנאי מרובע, לובי ומקומות אחרים. עץ חג המולד עם אור חסכוני באנרגיה תכונות עמיד לפצות על היעדר אורות הנוף המסורתי, הוא מוצרים מהפכניים של מנורות דומות.

שתיים. אָנָלִיזָה:

1. מחיר אור העץ מבוסס על גובה הנורה, הקוטר ומספר העלים (מספר הדפים ומספר חלקיקי ה- LED באותו מנורה) וצבע הנורה (צבע אדום, צהוב , כחול, לבן, ירוק ורוד, עץ חג המולד עם אור אדום וצהוב את המחיר הנמוך ביותר, ואחריו כחול, לבן, ירוק ורוד הגבוה ביותר) כדי לחשב את גודל אור העץ להשתמש בסביבה על פי אורות עץ מספר האורות לעיצוב. עכשיו אנחנו משתמשים בגובה של מנורת העץ הוא בדרך כלל מקורה 70 ס"מ 350 ס"מ, 400cm-700cm חוצות, יכול להיות גם מותאם אישית על פי הצרכים האתר בפועל.

2. תיאור החומר:

עץ LED הראשי גזע עבור צינור פלדה, ענפים עבור צינור פלדה או פלדה, מיקור חוץ סימולציה לנבוח. משמשים כדי למנוע טמפרטורה גבוהה 60 מעלות / טמפרטורה נמוכה -35 מעלות / UV / אנטי אייג 'ינג חומרים ידידותיים לסביבה, משאיר את החומר אנטי אייג' ינג גמיש, מקור האור של האורות עץ חג המולד, הם עמיד למים, חיים ארוכים.

3. מתח מנורת עץ חג המולד ורמת הגנה תיאור:

220 וולט מתח מתח, מקור אור עץ מתח בפועל של 12-54 וולט (שנאי מובנה), חיסכון באנרגיה, יכול להבטיח את השימוש של אבטחה. אורות עץ חג המולד שונה מוצרי תאורה אחרים LED, עץ חג המולד עם מתח נמוך DC נמוך יכול להיות מופחת בחוץ בשל מזג האוויר הנגרם על ידי נזק, ולאחר מכן להוסיף אור על החום פעמיים לכווץ צינורות הגנה יכול למנוע ביעילות נזק לנזק רוח.

4. הוראות התקנה ותחזוקה:

עלים ועל חלקיקי LED אור קבוע על כל ענף, בצד הבנייה כל עוד המוצר עצמו בהתאם חריץ חיבור קבוע, עץ חג המולד עם האור ולאחר מכן את הפיר הראשי ואת כבל החשמל המתאים תקע מחבר יכול להיות מחובר, חזק ונוח . חג המולד מנורת עץ תחזוקה מאשר אורות נוף אחרים פשוט ונוח, רק צריך להסיר את החוט האור, להתקין מחרוזת אור חדש יכול להיות.