שיטת פתלתל מנורת עץ חג המולד


יותר ויותר אנשים עם ישו על חג המולד, לא יכול לעזור אבל כדי לארגן את עץ חג המולד לבלות קצת שכל. עץ חג המולד האורות הם קישוט הבסיסיים ביותר, היחס המתאים, מתפתל תלוי עץ פעמונים יכול לעשות החג יותר נעים יותר מבריק. אבל המספר של עץ חג המולד האורות בסופו של דבר, איך לבחור איך מתפתל זה?

1, הראשון הוא לבחור את המיקום המתאים הבית ריהוט עץ חג המולד.

אתה יכול לדחוף את הדלת מהדלת, ראה היכן המיקום הראשון בו לעיתים קרובות נופל בבית, איפה המקום איסוף אור, הפעם נוכל לשים את עץ חג המולד שם, אבל, עץ חג המולד עם אור כגון הקצה של האח או חלון על הקצה קיר, הוא גם המקום המתאים.

2, בחר את אורות עץ חג המולד המתאים.

הקישוט של הפסטיבל לשקף ההעדפות האישיות שלך. אם אתה אוהב את סגנון מסורתי יותר, לבחור להשתמש מהסוג הגדול צבעים שונים של נורות ליבון; עץ חג המולד עם אור אם ברצונך לחסוך באנרגיה כדי להציל את כדור הארץ, לבחור חיסכון באנרגיה LED המולד עץ בר קלים.

3, כמה מנורות

טיפ מומחה: בגובה 7 מטר עץ חג המולד, לפחות להשתמש אורות קטנים 500; כל 1 מטר גבוה יגדיל 100. אם אתה אוהב מראה מבריק יותר, באפשרותך להשתמש נורות 150 למטר גבוהה. כמובן, הרוחב של חג המולד עץ יש לכלול, גדול בשבוע חג המולד עץ, הנורות עוד צורך.

4, כלים מוכנים

בכל שנה בארצות הברית, כי הקישוט של עץ חג המולד נפגע למספר החירום של יותר מ 15,000, לכן, קישוט עץ חג המולד לפני זכור להכין את הכלי הנכון. כגון השימוש של סולם חשמלי ולא כבדרך אגב למצוא שרפרף כדי לרפד גבוהה; עץ חג המולד עם אור שימוש רגיל חוט מאריך כבל מתח; כל מחרוזת של עץ חג המולד הנורה ניתן להבחין מדי, בערך 500 עבור מחרוזת, אם אתה צריך עוד נחלקים מחרוזות מרובים המחוברים את התקע.

5, חג המולד האורות מתכבים ביחד

יהיה עטוף חג המולד עץ על עץ חג המולד הראשון אורות לכדור, עץ חג המולד עם אור זה נשמע דיי מיותר. למעשה, זה יכול להמנע קישוט של אורות עץ חג המולד בין סבוכים יחד, בנוסף, זה נוח לקחת השעון עץ אורות, יד מתפתל, לא הבלגן, עוברת את הסיכון להיתקל משלהם.

6, בדגימת מתפתל

תחילה להפוך את עץ חג המולד האורות, כך כאשר אתה יכול להיות אינטואיטיבי לראות היווצרות של התבנית, מהחלק העליון של העץ כדי לקשט.

אם חג המולד עץ בפינה, אתה יכול מהצד של העץ מעורב לצד השני, עץ חג המולד עם אור לאורך החזית של חג המולד עץ מעוטרת לתחתית.

אם עץ חג המולד ממוקם מול החלון, אתם יכולים ללכת מסביב לעץ 360 מעלות, לפני ואחרי שאתה רואה את האור.

כמו שיק קווים אנכיים היא גם פשוטה מאוד, חג המולד עץ עם אור אבל המרווח בין השורות מתחת גדול, על מנת להתאים את הצורה של העץ.

רוצה הגיוני האור קצת 3D, את יכולה לעטוף בין ענפי האורות של העץ עץ.

בקיצור, חגיגי שלך אתה אוהב את זה.

7, ההסדר אור טיפים מתקדמים

יהיו בצבעים שונים של אורות עץ חג המולד עטוף ביחד יותר יפה. לבן אורות עץ חג המולד, ולאחר מכן להוסיף אורות עץ חג המולד בשחור-לבן או צבע רב לעיל.

b, עם מנורה תן נטענת, תיל, כמה מסמרים כדי לייצר מגוון של צורות אמנות עץ חג המולד האורות. תחילה לחתוך את הקרס על הקולב, ואז לסובב את זה לתוך עץ, עץ חג המולד עם אור כוכבים או צורה אחרת עם צבת, ואז לעטוף את עץ חג המולד האורות ואני סוף סוף תחזיק בקצה המדף או על הקצה של החלון.

c, עץ חג המולד האורות עטוף העץ בחוץ. ראשית העוטפת את תא המטען, ועטף ואז לקראת הסוף של הענפים. אחרי הלילה, אתה יכול לראות שהעץ כולו מואר, כמו אפקט אגדה.

8, הכניסה לעונת ההמשך

בדרך כלל לפני יום האהבה, עץ חג המולד כדי להסיר אלה נורות דקורטיבי. כדי לנקות העץ כאשר העץ מהחלק התחתון של העץ, תסתובב לאט עץ חג המולד האורות לכדור, סוף סוף יכול להיות דרך סבירה לקבל בארון בשנה הבאה ולאחר מכן להשתמש.