חג המולד עץ מנורה ביצועים יציב מאוד


יותר ויותר אנשים עם המשיח במהלך חג המולד, לא יכול לעזור אלא לארגן עץ חג המולד עבור כמה מוחות. אורות חג המולד הקדושים הם העיטור הבסיסי ביותר, חלקם של הימין, מתפתל תליית עץ עץ חג המולד יכול להפוך את הפסטיבל יותר מרגש ומבריק יותר.

זכור להתאים את הכלי הנכון לפני לקשט את עץ חג המולד. כגון שימוש בסולם חשמלי ולא סתם כדי למצוא שרפרף כדי לרפד גבוה; השימוש של חוט רגיל וכבל מאריך כוח; כל מחרוזת של אורות עץ חג המולד על הנורה לא יכול לבחור יותר מדי, כ 500 עבור מחרוזת, עץ חג המולד עם אור אם אתה צריך יותר כדי להיות מחולק מחרוזות מרובות מחוברים תקע.

עץ חג המולד נדלק

יהיה עטוף עץ חג המולד על אורות חג המולד הראשון לתוך כדור, זה נשמע קצת מיותר. למעשה, זה יכול להימנע בעיטור של אורות עץ חג המולד בין סבוכים יחד, בנוסף, נוח לקחת את האורות עץ השעון, יד מתפתל, לא בלגן, עץ חג המולד עם אור braving את הסיכון של מעידה שלהם .

שיטה פשוטה מתפתל

ראשית להפעיל את אורות עץ חג המולד, כך שכאשר אתה יכול לראות באופן אינטואיטיבי את היווצרות של דפוס, מהחלק העליון של העץ למטה כדי לקשט.

אם עץ חג המולד בפינה, אתה יכול מצד העץ מעורב לצד השני, עץ חג המולד עם אור לאורך החלק הקדמי של עץ חג המולד כבר מעוטר לתחתית יכול להיות.

אם עץ חג המולד ממוקם מול החלון, אתה יכול להסתובב על העץ 360 מעלות, לפני ואחרי שאתה יכול לראות את האור.

אורות עץ חג המולד ידועים גם בשם אורות LED, השם באנגלית נקרא רצועת LED, את הצורה של מוצר זה הוא כמו קלטת, בתוספת המוצר העיקרי הוא LED המקורי, אז זה נקרא אורות עץ חג המולד. זה עשוי בדרך כלל של חרוזי מנורה, מעגלים, עץ חג המולד עם אור חומרי גלם PVC וכן הלאה.

הביצועים והמאפיינים של אורות עץ חג המולד

1. עץ חג המולד אור לייבא חבילת שבב של דיודה פולטת אור כמקור אור;

2. עץ חג המולד אור זווית העיצוב של זווית גדולה, זווית חצי> 120 מעלות, צבע אחיד, ללא כתמים;

3. בחירת עץ חג המולד אור של LED ייעודי מתח קבוע אספקת החשמל, עיצוב מעגלים עבור לולאה הנוכחי קבוע, ביצועי העבודה היא יציבה מאוד, ולכן כדי להבטיח חיים נורמליים> 50,000 שעות;

4. אורות חג המולד צבע עקביות, צבע אדום, צהוב, ירוק, כחול, לבן, חם לבן;

5. חג המולד עץ אור ההתקנה נוחה ומהירה, לאחר טיפול חד פעמי הזרקת איטום, IP65 כיתה waterproof, חלקי פלסטיק מותקנים מיקום כרטיס, לא צריך שום אביזרים, עץ חג המולד עם אור ניתן להתקין ישירות חור המילה קבוע ;

6. אורות עץ חג המולד לבצע מחורר עץ חג המולד עיבוד;

7. אורות עץ חג המולד עשוי להיות צבעוני בקר צבע מלא להשיג קפיצה צבעונית, שיפוע, מונוכרום, עץ חג המולד עם רפרוף צבע מלא צבע ואפקטים אחרים.