עץ חג המולד הוא קישוט חיוני לחגוג את חג המולד

עץ חג המולד עולה בקנה אחד עם חגיגה של קישוטי חג המולד חיוני, אלא גם חלק חגיגת חג המולד. אם אין עץ חג המולד בבית, זה יהיה מאוד להפחית את האווירה החגיגית.

24 בדצמבר נקרא ערב חג המולד, הוא המפגש המשפחתי, יחד ארוחת ערב חג המולד, כל רגע מתנה. עץ חג המולד הוא חובה עבור הפסטיבלים. זה מכוסה בדרך כלל עם עצי אשוח קטנים או עצי אורן, ואת הענפים מכוסים קישוטים, מתנות ופנסים. עץ חג המולד יש כוכב בהיר על החלק העליון של העץ כדי לציין את הדרך שבה שלושת מלכי המזרח הולכים לבית לחם על פי האגדה, הרפורמטור הדתי הגרמני מרטין לותר קישט את עץ חג המולד הראשון בעולם, כך שכל האנשים יכולים ליהנות הכוכבים לילה חג המולד מהבהבים את היופי של ההרים בלילה הבא.

עץ חג המולד עולה בקנה אחד עם חגיגה של קישוטי חג המולד חיוני, אלא גם חלק חגיגת חג המולד. אם אין עץ חג המולד בבית, עץ חג המולד זה יהיה מאוד להפחית את האווירה החגיגית. כולנו מכירים ומבינים את עץ חג המולד, אבל בשביל המקור של עץ חג המולד, המשמעות של עץ חג המולד אתה יודע כמה? הנה, Xiaobian לתת לך על המקור של עץ חג המולד!

ראשית, מקורו של עץ חג המולד (1): האגדה של עץ חג המולד

עצי חג המולד המודרניים שמקורם בגרמניה, ולאחר מכן פופולריים בהדרגה בעולם, כמו חגיגות חג המולד באחת המסורת המפורסמת ביותר. הוא אמר כי עץ חג המולד הופיע לראשונה ברומא העתיקה באמצע דצמבר, המיסיונר הגרמני ניקולס במאה ה -8 עם עץ אנכי המוקדש לתינוק. אחר כך לקחו הגרמנים את ה -24 לדצמבר כחג של אדם וחוה, והקימו את "גן הגן" שסימל את גן עדן, עץ חג המולד ותלו את העוגיות בשם הלחם הקדוש, המסמל את הכפרה, ואת נר וכדור, המסמל את ישו. במאה ה -16, הרפורמטור הדתי, מרטין לותר, עיצב ליל חג המולד ליל כוכבים, שנועד לעצב עץ חג מולד עם נרות וכדורים בבית.

שנית, מקורו של עץ חג המולד (2): האגדה של עץ חג המולד

על מקורו של עץ חג המולד, המערב גם יש עוד אומר: יש חקלאי טוב, ביום חג המולד, מבודר בחום ילד נודד, הפרידה, הילד מקופל ענף מוכנס על הקרקע, ענפים לגדול עץ, הילד הצביע על העץ לחקלאים אמר: "בכל שנה היום, עץ חג המולד העצים מכוסים במתנות ובכדורים כדי להחזיר את חסדך." לאחר שהילד עזב, מצא האיכר כי ענפי עץ הפך לעץ קטן, הוא היה מבין כי הקבלה המקורית היא שליח של אלוהים. אז, עץ חג המולד היום אנשים רואים את עץ חג המולד הוא תמיד תלוי על מתנה קטנה את הכדור

שלישית, מקורו של עץ חג המולד (3): האגדה של עץ חג המולד

על פי רישומי חג המולד, עץ חג המולד הראשון הוא עץ דקל קטן על הצד הלבן של העיר. בלילה הראשון ללידתו של ישוע, הבתולה מרים וסנט ג'וזף הלכו לעיר הקרה, עייפה מאוד, והבתולה נפלה מתחת לעץ לזמן מה, עץ הדקל הקטן, תראה, עץ חג המולד מרחיב את ענפיו, את הבתולה מרי כדי להתנגד הרוח הקרה נושבת. באמצע הלילה ישוע המשיח נולד. באותו זמן, השמים נראו כוכבים בהירים במיוחד, הוציאו אור נפלא, היכו ישירות את ראש עץ הדקל הקטן, הקיפו את הצוהר היפה. מאז, עץ חום קטן בחג המולד, הוא היווה מקום מפואר.

הרביעי, מקורו של עץ חג המולד (4): האגדה של עץ חג המולד

האגדה, יש אדם בשם Fulu Lunting קדושים נסתרים, המתגוררים בגרמניה, הר של אלזס, הוא מאוד מחבב ילדים. שנה אחת של חג המולד, הוא קיווה כי הילדים הסמוכים יכולים לשחק בשמחה יחד, אבל זה היה עני ולא היה לי כסף לקנות את הצעצועים האהובים של הילדים סוכריות, אז הוא היה מביך על זה. במקרה של

בוקר אחד, כשפולה לנטין נכנס ליער, ראה פתאום ארז קטן, והעצים היו מכוסים שלג, וברים רבים של קרח קטנים היו תלויים על השמש, והשמש זרחה וזוהרת. והוא החזיר את העץ ושפך אותו לאגן. ולקטוף כמה פירות יער ביער, ואז הקמח, עשה קצת צלב, או עוגה בצורת כוכב, תלוי מעל הענפים. ועם כמה נרות קטנים, מוכנסים בענפים, עץ חג המולד העץ לבוש למעלה מסנוור, יפה מאוד. בערב חג המולד הפעיל פול לנטינג את הפעמון, הילדים שמעו, ניגש אל הקוטג' שלו, כולם מסביב לעץ, רוקדים שרים שירי חג המולד, ואחר כך פולו לאנטינג את העוגה לילד שאנחנו אוכלים, לתת לכולם חג שמח. מאוחר יותר, מנהג זה מופץ.

בשנת 1837, הנסיכה הגרמנית הלן, נשואה עם דוכס צרפת, עץ חג המולד גם עם אותה להפיץ לפריז. בשנת 1841, בעלה של ויקטוריה, לשים עץ חג המולד, עץ חג המולד ממוקם מול ארמון וינדזור. מנהג זה התפשט מן המשפחה המלכותית לאצולה, ולאחר מכן פופולרי העממית.

עץ חג המולד (Christmastree) הוא נר וקישוטים עץ אשוח או עצי אורן זרים, זה עם היציבה היפה שלה, להיות קישוט חיוני של חג המולד. מגוון רחב של עצי חג המולד, יש אורן טבעי ועצי ברוש, יש עץ חג המולד מלאכותי עץ חג המולד הלבן. עץ חג המולד כל עץ חג המולד הוא מכוסה במערך של קישוטים, אבל את החלק העליון של כל עץ חייב להיות כוכב גדול, סמל של שלושה אחים ללכת בעקבות הכוכב ולמצוא את ישו, ורק המשפחה של המשפחה יכול לשים את התקווה כוכב תלוי על.