חג המולד רכישת מדריך

חג המולד רכישת מדריך


זר חג המולד הוא זר דקורטיבי או כבל זה יכול להיות מורכב פריטים שונים בהשראת חג. זה מאוד פופולרי עבור לקשט את עצי חג המולד, כמו גם את פנים ומחוץ של בתים. זרעים ניתן ליצור באמצעות העלווה הן מלאכותי טבעי דפוסי עיצוב שונים. למרות זרי פרחים נחשבים כיום קישוט חג המולד נפוץ, גרלנד חג המולד יש שורשיה במסורות שלאחר מסיק של אירופה לבין המתנחלים האמריקאים הראשונים שהביאו את המנהג לעולם החדש. זרי פרחים המולד באים סוגים שונים וסגנונות או יכול להיעשות מאפס באמצעות פריטים המייצגים את חג המולד, כגון ענפים ירוקים וגרגרים. כמה זר יש אורות בעוד אחרים יש חרוזים או נוהרים זה נראה כמו שלג. מדריך זה בוחן כיצד זרעי חג המולד הפך פריט קישוט פופולרי, שימושים שונים עבור זר פרחים, קישוטים, סוגים שונים של זרי פרחים של חג המולד, כי ניתן לרכוש או עשה, וכיצד למצוא את זרי החג באינטרנט באמצעות http: //www.hanyin-christmastree. com / .

Christmas garland

היסטוריה של חג המולד

חג המולד המסורת חגורות שתחילתה האירופים הראשונים אשר מתוח יחד חבלים של זר כמו כדרך להרוויח עוד כסף לאחר מסיק את הסתיו כאשר היה קצת אחר לעשות. בתקופה האכזרית הזאת בין הקציר לחג המולד, היו העובדים מסתכנים ביער וקוטפים עלים כדי לבנות זר פרחים. אורן, אשוח, וענפי ארז היו לעתים קרובות הפריטים הפופולריים ביותר שאנשים השתמשו כדי להפוך זר פרחים, אבל cornhusks, קליפות תפוזים, טחבים, פירות יבשים היו גם פופולרי.

משפחות התאספו לעתים קרובות סביב האור של האח בערבים כדי לסובב את הפריטים שהם אספו במהלך היום לתוך החבלים זר, אשר יכול להיות כמו 20 עד 40 מטרים בערב אחד. בגלל הזריקות נעשו רק לאחר עונת הקציר, שהיה רק ​​לפני עונת החגים, את זרי פרחים הפך מסמן את תחילת עונת חג המולד.

בתחילת 1900s העלווה הטבעית נעשתה נדירה יותר ביערות ובכפר. אנשים החלו לפנות לעבר פריטים מלאכותיים מפלסטיק כדי להפוך את זר שלהם. פלסטיק ירוקי הולי הפך פופולרי באותה עת בשל היעדר פריטים טבעיים. בסופו של דבר, משי שימש כדי ליצור פרחים וירק אלה הפכו במהרה את הפריטים הנפוצים ביותר לעשות זר פרחים בגלל המראה הריאלי שלהם. בשנת 1960, ויניל ו PVC הפך חומרים פופולריים המשמשים לבניית זר פרחים בגלל עלויות הייצור שלהם נמוך מראה ריאליסטי.


שימושים שונים עבור גרלנד

זרי פרחים של חג המולד הם האלמנט הדקורטיבי הנפוץ ביותר של חג המולד מחוץ לעץ חג המולד. כיום, זרי פרחים מסמלים את בואו של עונת החגים הרבה באותו אופן יש לה מאות שנים. Garlands יש שימושים רבים ושונים כאשר מדובר ביצירת אווירה החג החמים בבית.

אֵזוֹר

להשתמש

עץ חג המולד

משמש לעתים קרובות חבל סביב עץ חג המולד; יכול להיות עשוי פריטים שונים כגון פופקורן, טינסל, או אורות; יוצר מראה חגיגי

מַעֲקֶה

בדרך כלל עוטף את המעקה או תלוי על החלק החיצוני של אפקט דקורטיבי; קישוט חגיגי בקומה הראשית לקומה למעלה; מבהיר מדרגות

מוֹקֵד

ממוקמת סביב החלק הקדמי של האח; מספק אווירה טבעית מסוג campfire לבית

מַעֲטֶה

פועל לאורך החלק העליון של המעטפת אח או מתנדנד מול זה; מתאר את האח עם תפאורה טבעית וחגיגית; משפר את הערעור של הלהבות

מחוץ לבית

ניתן לתלות על מרפסות ומעקה כדי להדליק אורות חג המולד; ניתן להציב על עצים ושיחים ליצור תחושה חג

דלתות

מספק מעולה לקצץ סביב דלתות ו doorways המבטא את רוח החג; הבחין בקלות בעת המעבר מחדר אחד למשנהו

זרי פרחים המולד עשויים מחומרים שונים רבים כדי להתאים לכל אחד מהטבלאות בטבלה לעיל. החומרים שנבחרו צריכים להשלים את הצבעים והחומרים באזור.


סוגים שונים של חג המולד

Garlands לבוא בעיצובים שונים כדי להתאים לצרכים שונים כשמדובר decorating עבור עונת חג המולד. חג המולד הוא בדרך כלל נמכר באורכים של כ 9 מטרים עם בקוטר בדרך כלל נע בין 6 ל 8 אינץ '. גרלנד במחיר גבוה יותר יכול להיות רחב כמו 10 עד 20 אינץ 'אם תרצה, אבל זר דק יותר הוא מעשי יותר עבור רוב הצרכים לקשט כגון לקצץ סביב דלתות על המעטפות.


טרום מוארים גרלנדס

זריזים מוארים יש אורות קטנים כי הם שזורים בתוך החומר העיקרי של החבל זר לספק מאוד ייחודי ומזמין. האורות יכולים להיות ברורים, צבעוניים, LED, או צבעים מרובים בהתאם לרצונו של הפרט. מוארת מראש חג המולד הוא פופולרי מאוד עבור הצבת על המעטפות האח, עצי חג המולד, ועל מעקות המדרגות.

אורן מסורתי

אורן זרי פרחים הם זר משותף רב תכליתיים שניתן להשתמש בהם בכל מצב דקורטיבי. זרעי אורן הדומה ביותר לפריטים הטבעיים המקוריים שאספו ביערות לייצר זר פרחים לפני מאות שנים. זה נותן לו ערעור מסורתי מאוד שמתאים יפה עם מוטיבים עתיקים וקלאסיים. אורן זרי פרחים יכול להיות מואר מראש או יכול להיות מעורב עם סוגים אחרים של זרי פרחים כדי ליצור אפקטים שונים. הם משמשים בדרך כלל בכל תחומי הבית לקישוט.

חרוזי חרוזים

זרזים חרוזים באים בגדלים שונים וצורות במגוון צבעים בהתאם לסגנון של חרוזים המשמשים. קריסטל אקרילי וחרוזי זכוכית הם הדגשים החג הפופולרי בצבעים שונים והם יכולים להיות משולבים עם סוגים אחרים של זרי פרחים כדי ליצור אפקט ייחודי. חרוזים חרוזים הם הנפוצים ביותר כמבטא על מעקות סביב הפתחים, אבל ניתן להשתמש בכל תחומי עיטור במיוחד בשילוב עם סוגים אחרים של זר פרחים.

ברי Garlands

ברי זר הם סוג פופולרי מאוד גרלנד שניתן להשתמש בהם על שלהם או מעורבב עם סוגים אחרים כדי להדגיש אותם. זה משמש לעתים קרובות עם זרעים אורן בגלל הערעור המסורתי. פירות יער היו אחד הפריטים שאנשים רכשו מן היער לעשות זר לפני מאות שנים. הם היו נותנים את גרגרי יער להתייבש ולאחר מכן להשתמש בהם יחד עם גפנים לעשות חוטי זר יפה. כיום, פירות יער הם סינתטיים לבוא בצבעים שונים ודפוסים. גרגרים מלאכותיים יש את היתרון של להופיע כאילו הם פשוט הרים, בניגוד גרגרים טבעיים כי היה צריך להיות יבש. Berry זרי פרחים שימושיים בכל מקום בבית אבל לזרוח באזורים הדורשים מגע עדין יותר כגון מטבחים או חדרי אמבטיה.

טינסל גרלנד

זרעי טינסל הם אחד הסגנונות החגיגיים ביותר עם החומר המנצנץ שמחקה את השפעת הקרח. Tinsel זרי פרחים הם הנפוצים ביותר על עצי חג המולד שבו הוא looped סביב העץ, אבל זה גם פופולרי מאוד על מעקות שבו תכונות נוצץ שלה ליצור אפקט מסנוור. Tinsel זרי פרחים באים סגנונות שונים וצבעים שונים כדי שיתאימו לכל סגנון של תפאורה.

נהרו גרלנדס

זרעים נהרו דומים זרעים אורן אבל מכוסים חומר מלאכותי הדומה שלג. זרעים נהרו מושכים במיוחד כאשר מעצב רוצה לתת את הרושם של חג המולד מושלג, ואת זרעי האורן המסורתי מעורבב עם השלג מושלג יוצר רק כי הערעור. זרעים flocked נמצאים בדרך כלל על המעטפת האח או האח, או בכל מקום אורן המסורתי זרע עשוי להיות ממוקם.

איך לקנות גרלנדס חג המולד :

כאשר מחפשים זר פרחים לחג המולד כדי לרכוש באינטרנט, הדרך הטובה ביותר למצוא את המוצר שאתה מחפש הוא על ידי ניצול כלי חיפוש רב עוצמה זמין ב http://www.hanyin-christmastree.com . כל שעליך לעשות הוא פשוט ללכת לדף הבית של האתר ולהזין מונח חיפוש כמו גרלנד חג המולד לתוך תיבת החיפוש. זה יחזיר מספר תוצאות שונות המכרז תכונה תכונה של סגנונות שונים וסוגים הקשורים חג המולד. תוכל לצמצם את החיפוש שלך על ידי בחירה בקטגוריות שונות שיצמצמו את החיפוש שלך לפי היבטים ספציפיים יותר שבהם אתה מעוניין. אם תוצאות החיפוש עדיין רחבות מדי, תוכל להזין מונחי מילות מפתח ספציפיים יותר שצבע הפירוט או אם ברצונך להאיר סוגי זר זרים. לאחר שהחלטת על גרלנד המדויק אתה מעוניין, השלב הבא הוא לאמת את המוכר.

BETTY XU

קוז 'ו וינגה GIFT ושות, בע"מ.

לא. 62-2, HeHUA טאנג, MACHE וילה, HUSHAN STREET, ג'יאנגשאן, ג'ה-ג'יאנג, סין

EMAIL: SALES3@CHINA-MADE.CC  

           מכירות

 

מוביל (WECHAT): + 86-13454046919

צור קשר מקוון:

SKYPE: Bettybaby1985

QQ: 306763470

微 信 .png

סיכום

זרי פרחים של חג המולד הם אחד הפריטים הנפוצים ביותר דקורטיביים המשויכים חג המולד, כמעט כמו עץ ​​חג המולד. במאות קודמות, זרעים היו מיוצרים על ידי עובדי שדה סרק לאחר הקציר הסתיים באמצעות פריטים טבעיים שהם אספו מן היער והכפרי. זרי פרחים של חג המולד נעשו באורך חבל עד 40 מטר ארוך יכול להיות עטוף סביב ההודעות האור ועצים כאחד כדי ליצור אווירה חגיגית בתוך העיר. היום, זרי פרחים של חג המולד דומה סימן להתחלה של עונת החגים על ידי מתן רוח דקורטיבית אותו כי הם עשו במשך מאות שנים. חומרים רבים משמשים כדי להפוך את זרי פרחים לחג המולד, מ tinsel כדי פירות יער. Decorators יכול למצוא כל סוג של זר פרחים במגוון צבעים וגדלים על ידי חיפוש על http://www.hanyin-christmastree.com . אנחנו עושים את זה מהר וקל למצוא זר פרחים של חג המולד כי יוסיף מגע מיוחד לקישוטי חג המולד של כל אחד.